Це сайт про подорожі та мандрівки і про усе те, що з ними пов’язане – про людей, про країни, про видатні місця, про мрії і способи їх реалізації.
Подорожі – це одна з самих дивних речей. Я думаю, щоб перейнятися атмосферою країни недостатньо пройтися по набору пам’яток. Озирніться навкруги, вдихніть неповторний аромат країни, спробуйте країну на смак, вслухайтеся в мелодику мови, відчуйте ритм життя. Іноді, коли ми не знаємо куди подивитися – просто проходимо мимо і упускаємо масу можливостей.
У цьому туристичному блозі будуть матеріали про подорожі і про інформацію, якою користуюся в поїздках.
Публікації будуть різноманітного характеру, як про самостійні подорожі, так і про подорожі з , використанням послуг туристичних компаній. Іноді значно дешевше купувати путівку в турфірмі, ніж мандрувати абсолютній незалежності, окрім того і сервіс зовсім різноманітний виходить. Сподіваюся, що адепти самостійного відпочинку не закидають мене каменями і будуть з повагою відноситися до моїх матеріалів про туризм.

3 грудня 2013

Автор:

Коментарів (3)

 

 1. Юрій коментує:

  Пропоную співпрацю у Львові
  З повагою Юрій 0679518146

  • Остап Озіра коментує:

   Добрий вечір, Юрій.
   Я із задоволенням розгляну Ваші пропозиції, але Ви, на жаль, не написали в коментарі який вид співпраці Ви пропонуєте і яка моя роль в цьому заході.

 2. Володимир коментує:

  Вітаємо і запрошуємо до співпраці журналістів та блогерів!

  Якщо спорт, туризм, здоровий та eco-friendly спосіб життя – Ваші теми, давайте дружити =).

  TURE – команда однодумців, що працює у сфері спортивного туризму та активного відпочинку вже багато років. Наші хлопці, дівчата, діти, та, навіть, маламути – живуть мандрами, горять мандрами та намагаються запалити інших:

   любимо позмагатись, тому організовуємо спортивні змагання на воді та в горах, відкриті як для бувалих, так і для новачків;

   шануємо природу, тому регулярно проводимо різні екологічні заходи, толоки, семінари тощо;

   полюбляємо авантюри, тому знаходимо куточки, де ще не бували, й рушаємо туди в експедиції;

   знаємо, що навчатись ніколи не пізно, тому влаштовуємо каякерські семінари й лавинні курси;

   хочемо, аби наше майбутнє було світлим і здоровим, тому приділяємо велику увагу сімейним подорожам та активному відпочинку із дітьми. Організовуємо традиційні сплави на Дністрі “Дитяче Чумакування” та сімейні піші походи в Карпатах. Наші ініціативи помітили й відзначили нагородами на Національному конкурсі лідерів активного та екологічного туризму 2014, зокрема у номінації “Кращий організатор дитячого активного відпочинку”.

  Про наші заходи можна писати, розповідати та заохочувати ваших читачів до участі.
  А ми радо надамо необхідну інформацію щодо кожного із них.

   тел. 097 217 214 5 (Володимир)
   skype: v.horon (Володимир Горон)

Залишити коментар