За часів повсюдного терору і зростаючого рівня злочинності, вибираючи в якій країні провести відпустку, багато людей замислюються не лише про красиві пляжі і цікаві пам’ятки, але і про рівень безпеки в тій або іншій країні. Злочинність значна проблема в наші дні, але, на щастя, на Землі ще залишилися країни, де можна не турбуватися про загрозу життя Вашої сім’ї. У цій статті ми представляємо Вам список з 10 найбільш безпечних країн світу.
Сінгапур
Сінгапур

Розмір оригіналу:   600x370
Тип: jpg   Дата:

Якщо враховувати статистику кількості вбивств, то найбільш безпечною країною в Азії можна назвати Сінгапур. Кількість вбивств в цій країні не перевищує 0.38 на 100 тисяч. Для порівняння в Гондурасі і Венесуелі ця цифра складає 58 і 52 вбивства відповідно. Безпека в Сінгапурі була досягнута за рахунок суворих покарань за злочини, так за торгівлю наркотиками тут передбачена страта. Тому зараз в Сінгапурі рідкісні навіть незначні правопорушення, такі як кишенькові крадіжки.
Норвегія
Норвегія

Розмір оригіналу:   600x370
Тип: jpg   Дата:

Більшість європейських країн можуть тільки позаздрити низькому рівню злочинності в Норвегії. Тут в рік відбувається 0.71 вбивство на 100 тисяч чоловік. Крім того, в Норвегії украй низькі показники злочинності серед неповнолітніх, крадіжок і вандалізму. Там досить рідко відбуваються стихійні лиха, і відсутня соціально-політична нестабільність. Норвегія є ідеальним і найбезпечнішим місцем для поїздок з сім’єю.
Японія
Японія

Розмір оригіналу:   600x370
Тип: jpg   Дата:

Японія також вважається безпечною країною, кількість вбивств 0.44 на 100 тисяч чоловік і це друге місце в Азії. Крадійство і дрібні правопорушення також носять епізодичний характер в порівнянні з іншими країнами світу. Вірите або ні, але місцеві жителі дуже часто приносять у бюро знахідок, знайдені ними цінності, серед яких попадаються ноутбуки і фотоапарати.
Ісландія
Ісландія

Розмір оригіналу:   600x370
Тип: jpg   Дата:

Хоча Ісландія і розташована на вулканічному острові, проте, це одна з найбільш безпечнних країн світу. За останні роки тут не сталося жодного вбивства, це єдина країна світу, в якій причиною смерті не може бути вбивство. У країні всього 700 співробітників поліції, які ніколи не беруть в руки зброю. Дрібна злочинність існує, але вона також незначна. На сьогодні в країні всього 130 ув’язнених, причому багатьох з них регулярно відпускають додому.
Швейцарія
Швейцарія

Розмір оригіналу:   600x370
Тип: jpg   Дата:

Швейцарія є багатонаціональною країною, в якій тільки чотири державні мови. Але незважаючи на відмінності різних етносів, що населяють цю країну, усі вони відчувають себе швейцарцями і в країні панує світ і порядок. Щорічна кількість вбивств, в Швейцарії, всього 2.2 на 100 тисяч жителів. За даними досліджень консалтингової компанії “Мерсер” три швейцарські міста Берн, Женева і Цюріх є одними з найбільш безпечними містами світу.
Данія
Данія

Розмір оригіналу:   600x370
Тип: jpg   Дата:

Данія також є однією з найблагополучнішою і безпечною країною світу. Вже багато років кількість вбивств залишається на рівні 0.88 на 100 тисяч жителів в рік. Говорять, що в Данії небезпеку для жителів і туристів представляє тільки знамените данське пиво, після якого деякі втрачають контроль і здійснюють незначні правопорушення.
Кіпр
Кіпр

Розмір оригіналу:   600x370
Тип: jpg   Дата:

Незважаючи на конфлікт з Туреччиною, яка в 1970 році, розділила острів на північну і південну частину, Кіпр є одним з безпечних місць Європи. Рівень злочинності тут настільки низький, що місцеві жителі не закривають на ніч вхідні двері у своїх будинках. Країна може похвалитися дуже високим доходом на душу населення і відсутністю яких-небудь терористичних актів. Хоча, звичайно, іноді трапляються дрібні крадіжки, але уникнути їх досить просто, досить стандартної передбачливості і обережності.
Нова Зеландія
Нова Зеландія

Розмір оригіналу:   600x370
Тип: jpg   Дата:

Стабільна економіка, ізоляція від решти світу і відсутність соціально політичній нестабільності сприяють тому, що Нова Зеландія є одним з найбезпечніших напрямів для відпочинку. Кількість вбивств в цій країні не висока і складає 2 на 100 тисяч жителів в рік. Крім того, на відміну від сусідньої Австралії, тут мало природних катастроф, акули не нападають на людей, що купаються, а на островах немає отруйних змій і павуків.
Ірландія
Ірландія

Розмір оригіналу:   600x370
Тип: jpg   Дата:

За даними Всесвітньої Організації Охорони (ВООЗ) здоров’я, Ірландія може похвалитися одним з найнижчих в Європі показників числа вбивств (0.32 на 100 тисяч жителів в рік). Проте, гуляючи по вулицях Дубліна, все ж варто бути уважними. Кількість кишенькових крадіжок в країні досить велика.
Люксембург
Люксембург

Розмір оригіналу:   600x370
Тип: jpg   Дата:

Згідно з дослідженням все тієї ж компанії “Мерсер”, найбільш безпечним містом світу був названий Люксембург, який і являється більшою частиною однойменної карликової держави. Головними причинами низької злочинності в Люксембурзі можна вважати невеликий розмір країни і малу чисельність населення, а також один з найвищих у світі рівень доходу на душу населення.

13 липня 2014

Автор:

10 найбільш безпечних країн світу Оцінка: 4.50 з 5
Всього оцінок: 2
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук