Ми самі вибираємо місця для подорожей, і немає нічого дивного, що іноді нам хочеться чогось нестандартного і незвичайного. А як вам конопляні ферми на Ямайці або презервативний завод на Тайвані?
Дивні туристичні тури
Дивні туристичні тури

Розмір оригіналу:   832x558
Тип: jpg   Дата:

Нічний тур на заводи Канагави
Останніми роками у японців з’явилося нове захоплення, яке вони називають “kojo moe” або “пристрасть до заводів”. Іншими словами, індустріальні райони країни висхідного сонця перетворилися на досить популярні туристичні пам’ятки. При цьому краще всього продаються саме нічні тури на заводи, труби яких коптять небо цілу добу.
заводи Канагави
заводи Канагави

Розмір оригіналу:   696x394
Тип: jpg   Дата:

Найцікавіші подорожі в Канагаві можна зробити в промисловій зоні Кейхін, яка вважається одним з чотирьох основних індустріальних районів Японії. Багато туристів говорять, що вночі заводи і фабрики схожі на нео-нуарні декорації з якогось науково-фантастичного фільму. Вони прекрасні під шипіння сталеплавильних печей і акомпанемент коктейля “Ностальгічні ночі”.
Вартість туру: $43 з людини
Тур на вагончику по кладовищу Грінвуд
Це кладовище у Брукліні (Нью-Йорк) являється, по суті, величезною парковою зоною. Правда, на відміну від знаменитого Центрального парку, тут заборонено кататися на роликах, бігати або колесити на велосипедах – до мертвих треба відноситися шанобливо. На вході старий продає, футболки, книги і карти кладовища, на яких вказані місця поховання багатьох знаменитостей.
кладовище Грінвуд у Брукліні
кладовище Грінвуд у Брукліні

Розмір оригіналу:   700x466
Тип: jpg   Дата:

Особливою популярністю кладовищенські тури користуються напередодні Хелловіну. Відвідувачі поспішають побувати на могилі зірки бейсболу любительської епохи Джима Крейтона і випити коктейль в катакомбах Грінвуда. І не варто думати, що це похмуре місце, тому як самі американці називають його територією запланованої смерті. Так, це саме те горезвісне “positive thinking”, яке так дратує іноземців в жителях США.
Вартість туру: $15 з людини
Шанхайський тур “Дивне м’ясо”
Якщо навіть сама думка про те, щоб з’їсти собаку, скручує ваш шлунок в тугий вузол, тоді це не ваш туристичний продукт. Але якщо говорити про продукти харчування в Китаї, то жителям Піднебесною є чим здивувати приїжджих європейців, які звикли до омлетів і сендвічів.
продукти харчування Шанхаю
продукти харчування Шанхаю

Розмір оригіналу:   696x467
Тип: jpg   Дата:

Під час туру “Дивне м’ясо” ви зможете відвідати продовольчі ринки Шанхаю і у черговий раз переконатися, наскільки праві ті, хто стверджує, ніби європейці і азіати – це переселенці з абсолютно різних планет. У кінці туру можна заглянути в один з місцевих ресторанчиків, в якому вам подадуть язик качки, смажених джмелів або бабок у фритюрі.
Вартість туру: $264 з групи
Тури по Барселоні у супроводі бомжів
Кращі гіди – це, природно, місцеві жителі. Рада з туризму міста Барселони пішла ще далі, вирішивши використовувати як екскурсоводів місцевих бездомних, які точно знають, яким повинне з’явитися перед туристами друге за величиною місто Іспанії.
тури по Барселоні
тури по Барселоні

Розмір оригіналу:   696x463
Тип: jpg   Дата:

Нестачі в гідах немає, тому як у Барселоні налічується близько 3 тисяч бездомних, які можуть запропонувати унікальний погляд на місто. “Тури по прихованому місту”  передбачають відвідування основних пам’яток, а також тих місць, яких ви ні за що не знайдете в традиційних путівниках.
Вартість туру: $19 з людини
Тур по трагічних місцях Голлівуду
Туркомпанія з Лос-Анджелеса Dearly Departed Tours займається організацією екскурсій по місцях смерті зірок Голлівуду. Так, туристи відвідують нічний клуб Viper Room, в якому убили Рівера Фоєнікса, готелі, в яких закінчили свій земний шлях Дженіс Джоплін, Джон Белуши і Уітні Хьюстон, а також знак Hollywood, що став місцем загибелі Пег Ентвістл.
Трагічні місця Голлівуду
Трагічні місця Голлівуду

Розмір оригіналу:   700x464
Тип: jpg   Дата:

Ідея турів належить Скотту Майклсу, який став цікавитися смертю після того, як в три роки уперше побував на похоронах. Сьогодні його “смертельні” тури притягують туристів з усіх куточків земної кулі.
Вартість туру: $45 з людини
Туалетно-історичний тур по британському Йорку
Йорк є одним із стародавніх міст Європи, а тому в цьому турі учасники отримують уявлення про те, як древні римляни і вікінги  приймали ванну і ходили по нужді.
Вана та туалет засновників Йорку
Вана та туалет засновників Йорку

Розмір оригіналу:   664x468
Тип: jpg   Дата:

Організатори повідують вам про те, як були влаштовані вікторіанські туалети і вигрібні ями вікінгів, а також повідають про старовинний “туалетний папір”, роль якого виконували просочені оцтом губки, прикріплені до палиць.
Вартість туру: $10 з людини
Тур по сараях Айдахо
Організація, іменована Idaho Heritage Barn (“Сарайна спадщина Айдахо”), організовує безкоштовні тури по найкрасивіших коморах США.
Сараї Айдахо
Сараї Айдахо

Розмір оригіналу:   624x468
Тип: jpg   Дата:

У програмі відвідування близько 100 комор, серед яких найпопулярнішими є молочний сарай Tovey Intermountain, а також ліпні комори мормонів Wright/Woodward. Видно, не досить популярні, раз екскурсії нічого не коштують.
Веселий тур по курниках Техасу
Тур Funky Chicken Coop в місті Остін був створений Асоціацією птахівників Техасу з метою заохочення городян, які вирішили займатися розведенням курей. Перший тур був організований ще п’ять років тому, і сьогодні його учасники досить активно відвідують видовищні курники, в одному з яких можна знайти металевого жирафа, а в іншому – розкішні люстри.
тур по курниках Техасу
тур по курниках Техасу

Розмір оригіналу:   700x419
Тип: jpg   Дата:

Організатори намагаються переконати населення міст, що утримування курей і іншої свійської птиці можливо і в умовах міста. Ось тільки городяни доки не квапляться міняти собак і кішок на курятину і індичок. Видно, це пов’язано з тим, що американці – це споживча нація, яка вважає за краще бачити птаха на столі, а не на задньому подвір’ї.
Вартість туру: $10 з людини
Тур червоних ліхтарів в Амстердамі
Цей тур розповідає про інтимні “частини тіла” Амстердама – самої неоднозначної і провокаційної європейської столиці. Під час туру “Червоні ліхтарі Ренді Роя” ви зможете упізнати історію знаменитого кварталу, а також дізнатися про чоловіків і жінок, які там працюють.
Квартал Червоних ліхтарів в Амстердамі
Квартал Червоних ліхтарів в Амстердамі

Розмір оригіналу:   700x428
Тип: jpg   Дата:

Окрім оголеної натури, учасникам туру пропонують насолодитися ароматною кавою в улюбленому кафе Майка Тайсона і Квентіна Тарантіно.
Вартість туру по кварталу Червоних ліхтарів: $20 з людини
Корумпований тур по Празі
Під витонченою архітектурою Праги ховається темна сторона одного з найкрасивіших міст Європи, яку організатори цього туру і намагаються викрити. Вам відкриється зовсім не та Прага, про яку ми звикли читати в путівниках, – уся увага буде зосереджена на корупції.
Тур по корумпованих місцях Праги
Тур по корумпованих місцях Праги

Розмір оригіналу:   700x467
Тип: jpg   Дата:

Учасникам туру пропонують відвідати основні “пам’ятки корупції” Праги, серед яких будинки політичних лобістів, що охороняються, лікарня, потрапити в яку можна, тільки маючи потрібні зв’язки, і учбовий заклад, в якому за певну суму грошей можна прикупити вчений ступінь.
Вартість туру: $41 з людини
 

29 січня 2014

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук