У Цюріху влітку відкрився “гаражний квартал червоних ліхтарів”, покликаний сконцентрувати усю секс-індустрію міста в одному місці. Із цього приводу розповідаємо про нього і інші злачні райони, що притягають туристів сумнівними задоволеннями.
квартал червоних ліхтарів
квартал червоних ліхтарів

Розмір оригіналу:   680x457
Тип: jpg   Дата:

1. Шинкай, Цюріх, Швейцарія
Шинкай, Цюріх, Швейцарія
Шинкай, Цюріх, Швейцарія

Розмір оригіналу:   680x455
Тип: jpg   Дата:

Не дивлячись на те, що проституція в Швейцарії офіційно узаконена вже більше за півстоліття, питання про створення кварталу, де жриці любові могли б робити свої послуги в комфортних умовах, не бентежачи перехожих і високоповажних туристів на вулиці Лангштрассе, вирішувався на місцевому референдумі. І вирішився позитивно, внаслідок чого вже восени запалилася червона парасолька на в’їзді до комплексу, який нагадує собою гаражний кооператив, розташований в одному з промислових районів міста. Акуратні будки з парковочним місцем і плакатами, що нагадують про небезпеку незахищеного сексу, – в денні години усе виглядає більш ніж цивілізовано. Секс-туризм як привабливий напрям в Швейцарії не рекламують, тому у своєму кварталі червоних ліхтарів адміністрація Цюріха відштовхувалася від зручності.
2. Патпонг, Бангкок, Таїланд
Патпонг, Бангкок, Таїланд
Патпонг, Бангкок, Таїланд

Розмір оригіналу:   680x451
Тип: jpg   Дата:

Азіатський Содом і Гомора, зібрані в одному місці. Слава Бангкока як світової столиці секс-туризма, здатною задовольнити будь-які перверсії приїжджих, поширена навіть серед людей, що принципово не цікавляться таким видом відпочинку. При тому, що в район під назвою Патпонг стікаються сумнівні громадяни, які дихають похіттю, з усіх кінців світу, він буде цікавий для відвідування і тим, хто приїхав в Таїланд за культурою і золотими пляжами – наприклад, в клубі Narcissus проводить свої виступи Calypso Cabaret, всесвітньо відоме і просто яскраве шоу трансвеститів.
3. Де Валлен, Амстердам, Нідерланди
Де Валлен, Амстердам, Нідерланди
Де Валлен, Амстердам, Нідерланди

Розмір оригіналу:   680x414
Тип: jpg   Дата:

Найбільш відомий квартал червоних ліхтарів, який служить Амстердаму пам’яткою і серед тих, хто прямує в столицю Голландії, скажімо, помилуватися картинами ван Гога, а не за сексуальними задоволеннями. До речі, нині з подачі місцевої влади цей район уподобали молоді дизайнери, поступово витісняючи з нього публічні будинки, – може трапитися так, що незабаром це знамените пікантне місце просто перестане існувати у своїй нинішній якості.
4. Пігаль, Париж, Франція
Пігаль, Париж, Франція
Пігаль, Париж, Франція

Розмір оригіналу:   680x408
Тип: jpg   Дата:

Квартал червоних ліхтарів з відчутним нальотом богемного шику. Нехай в районі площі Пігаль і сконцентровані усі сумнівні низинні розваги Парижу, тут же розташовуються нехай пікантні, але вкрай культурні кабаре, серед яких виділяється знамените “Мулен Руж”. Тому, незважаючи на сумнівну репутацію злачного району, відвідувати це місце можна і в культурно-просвітницьких цілях.
5. Кінгс Крос, Сідней, Австралія
Кінгс Крос, Сідней, Австралія
Кінгс Крос, Сідней, Австралія

Розмір оригіналу:   680x456
Тип: jpg   Дата:

Якщо оригінальна лондонська Кінгс Крос скинула з себе славу злачного місця, ставши відомішою як локація, де розташовується платформа з книг про маленького чарівника Гарі Поттера, то сіднейський її тезко продовжує служити справжнім головним болем для місцевих поліцейських. Проституція, наркоторгівля біля нічних клубів і колотнечі, які спалахують тут і там  серед тих, що вдаються до вади відпочивальників – словом, злачніше місця в Австралії не знайти.
6. Зона Норте, Тіхуана, Мексика
Зона Норте, Тіхуана, Мексика
Зона Норте, Тіхуана, Мексика

Розмір оригіналу:   680x453
Тип: jpg   Дата:

Публічні будинки, стриптиз-бари і інші заклади, що зводять ваду в ранг культу, – на перший погляд офіційно відведена для жриць любові і їх клієнтів територія в мексиканській мецці туризму виглядає не гірше за європейські злачні райони. Але екстриму тут буде більше – навіть цілком узаконений статус району не забезпечує в ньому спокою, концентруючи тут наркоторгівлю і заборонену дитячу проституцію, а, отже, робить поліцейські рейди регулярними. І тим краще для туристів (що спеціально приїхали або випадково сюди забрели) – рівень вуличної злочинності в Мексиці позамежний.
7. Рю д’Аершо, Брюссель, Бельгія
Рю д
Рю д

Розмір оригіналу:   680x441
Тип: jpg   Дата:

Пряма географічна сусідка амстердамського району червоних ліхтарів схожа на нього самим дивним чином – хіба що бракує каналів і туристів,  які снують туди-сюди з розкритими від здивування ротами . У брюссельському місці вади усе, якщо, можна так виразитися, куди скромніше, але анітрохи не менш злачніше.
8. Кабукі-Хо, Токіо, Японія
Кабукі-Хо, Токіо, Японія
Кабукі-Хо, Токіо, Японія

Розмір оригіналу:   680x485
Тип: jpg   Дата:

Проституція в Країні висхідного Сонця офіційно заборонена, що, втім, не заважає їй дивувати навіть європейців своїми вільними устоями (і їх своєрідністю) при дуже манірній культурі. Гейш змінили гяру в анімешних нарядах, а токійський район Кабукі-Хо може не лише випалити очі строкатістю своєї нічної ілюмінації, але і змусити їх опустити під вивісками секс-шопів, масажних салонів, зрозуміло яких кінотеатрів і порочних готелів Рабу-хотеру, які “як виняток” готові надати і нелегальні додаткові послуги.
9. Тамель, Катманду, Непал
Тамель, Катманду, Непал
Тамель, Катманду, Непал

Розмір оригіналу:   680x449
Тип: jpg   Дата:

Нелегальний статус цього району в Катманду не перешкодили його сумнівній славі вийти далеко за межі маленької, але гордої азіатської країни. Популярний в денні години серед цікавих туристів, що купують сувеніри, по ночах він притягує гостей, прибулих в Непал за абсолютно іншими розвагами. Із заходом сонця в Тамелі відкриваються численні масажні салони, що є прикриттям зрозуміло яким розвагам.
10. Репербан, Гамбург, Німеччина
Репербан, Гамбург, Німеччина
Репербан, Гамбург, Німеччина

Розмір оригіналу:   680x422
Тип: jpg   Дата:

Знаменита “Миля вади”, вулиця червоних ліхтарів в гамбургському районі Санкт-Паули по частині популярності цілком могла б позмагатися зі своїм амстердамським побратимом. Втім, наявність плеяди сумнівних задоволень в одному кварталі не дивує, як для портового міста в країні, де проституція давно вже легалізована.
Якщо, я упустив якісь пікантні місця світового туризму, прошу обговорювати їх у коментарях. Ставте оцінки і діліться про злачні місця світу в соціальних мережах, а з Вами був, як завжди, блог про мандрівки. Бувайте :)

11 січня 2014

Автор:

10 самих злачних місць планети Оцінка: 4.00 з 5
Всього оцінок: 5
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук