гора Кайлас
гора Кайлас

Розмір оригіналу:   583x391
Тип: jpg   Дата:

Паломники були відібрані комп’ютерною системою серед величезної кількості заявок на участь в щорічній ятре Кайлас Маносаровар в Тібеті, повідомив представник іноземного секретаріату Суджартха Сингх. Вона відмітила, що ця ятра є щорічним визнанням співпраці і дружби між Індією і Китаєм, а паломники є культурними послами Індії в Китаї. Сингх так само сказала про необхідність знайомити народ країн, що є сусідами, один з одним.
Щороку сотні паломників з Індії здійснюють обхід навколо гори Кайлас і обмивання у священному озері Маносаровар. Ятра організована Міністерством Закордонних Справ Індії.
Влада Індії почала проводити ятру щорічно з 1981 року. У зв’язку з цим вони щільно співпрацюють з владою Китаю для того, що б подорож для паломників проходила спокійно і усі потрібні послуги були зроблені на місцях.
Цього року 1080 паломники, що вирушають на ятру, будуть розподілені в 18 груп по 60 чоловік в кожній. Ятра проходитиме з 12 червня по 9 вересня. Шлях паломників лежатиме через штат Уттаркханд на півночі Індії і перевал Ліпулекх. Минулого року ятру не змогли провести із-за трагедії в індійському штаті Уттаркханд. Із-за зсуву і повені в горах загинули сотні чоловік, дороги і інфраструктура у багатьох поселеннях цього штату були зруйновані.

15 травня 2014

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук