Польоти у космос досі розбурхують уми багатьох людей, але дорога в космос відкрита лише для одиниць. Ми розповімо, як і де можна відчути себе в шкірі космонавта, залишаючись при цьому на Землі.
Обсерваторія “Кілдер”, Нортумберленд, Великобританія
Обсерваторія “Кілдер”, яка розташована під темним небом Англії, пропонує відмінний вибір орієнтованих на сімейний відпочинок заходів, завдяки яким юні відвідувачі зможуть розглянути усі чудеса нічного неба. Можна принести свій телескоп і отримати кваліфіковану допомогу або використовувати наявні тут мега-телескопи, щоб побачити далекий космос. У обсерваторії можна розслабитися, сісти на місячне крісло і розглядати Чумацький Шлях, дізнатися міфи і наукові факти про північне сяйво або навіть відправитися в табір з юртами, щоб насолодитися зорепадом.
Обсерваторія Кілдер
Обсерваторія Кілдер

Розмір оригіналу:   670x503
Тип: jpg   Дата:

Космічний центр Х’юстону, штат Техас, США
У космічному центрі є можливість практичного навчання для дітей, величезна різноманітність тренажерів, запаморочливих історичних артефактів і доступ до Космічного центру Джонсона, в якому можна зрозуміти, яке це – гуляти по поверхні місяця, обідати з астронавтами, а також насолодитися подробицями живих прикладів космічних подорожей і зробити віртуальну прогулянку по Сонячній системі.
Космічний центр Х’юстону
Космічний центр Х’юстону

Розмір оригіналу:   670x332
Тип: jpg   Дата:

Космічний центр Кенеді, штат Флоріда, США
Відомий Космічний центр Кенеді на мисі Канаверал був місцем, з якого були запущені деякі з найвідоміших космічних місій. У ньому повно високотехнологічних тренажерів і інтерактивних експонатів. Ви також можете побачити оригінальні ракети і шатли, зробити віртуальний запуск, зустрітися з ветеранами-астронавтами і дізнатися про життя на борту МКС в театрі IMAX. Діти можуть приєднатися до навчання астронавтів, яке триває півдня, або відвідати “Зал слави Астронавтів”.
Космічний центр Кенеді
Космічний центр Кенеді

Розмір оригіналу:   670x503
Тип: jpg   Дата:

“Телус Уорлд оф Сайенс” в Едмонтоні, Канада
Це космічне місце підводить завісу перед міжгалактичним простором. Тут купа гаджетів для тестування і експериментів. За допомогою їх діти зможуть дізнатися, чи є життя на інших планетах, як Землю можна захистити від астероїдів і як можуть виглядати інопланетяни. Найменші зможуть залізти під гігантський сонячний купол, а старші отримають можливість зайнятися дослідженням космічної станції і спробувати управляти марсоходом.
*Телус Уорлд оф Сайенс* в Едмонтоні
*Телус Уорлд оф Сайенс* в Едмонтоні

Розмір оригіналу:   670x400
Тип: jpg   Дата:

Національний космічний центр, Лестер, Великобританія
У Національному космічному центрі повним-повнісінько пристосувань, цікавих дрібниць і ігор, які тільки можна побажати. Тут охоплені усі періоди: від пошуку позаземних цивілізацій до витоків Великого Вибуху.
Коли-небудь замислювалися, що може статися, якщо ви гм. пустите гази в скафандрі або потрапите в чорну діру? Це прекрасне місце, щоб упізнати відповіді на ці питання. Забирайтеся всередину космічного корабля “Схід” і пройдіть віртуальну місію, прогуляйтеся по моделі Міжнародної космічної станції, вирушайте в подорож або станьте стажистом-астронавтом і навчиться місячній ході.
Національний космічний центр у Лестері
Національний космічний центр у Лестері

Розмір оригіналу:   670x377
Тип: jpg   Дата:

Європейський Космічний центр, Бельгія
Європейський Космічний центр пропонує широкий вибір сімейних програм, що включають огляд високотехнологічних моделей космічних кораблів в повному масштабі, а також величезні тематичні дитячі майданчики в космічному стилі. Заходи і екскурсії орієнтовані на дітей у віці від шести років і старше, і включають різні одноденні заходи, такі, як віртуальні космічні польоти, створення мікроракет і віртуальні польоти на Міжнародну космічну станцію. Можна насолодитися польотом на астероїді в динамічному кіно, або досліджувати галактичний лабіринт і гігантську тривимірну модель Сонячної системи.
Європейський Космічний центр у Бельгії
Європейський Космічний центр у Бельгії

Розмір оригіналу:   670x535
Тип: jpg   Дата:

Комплекс космічної телекомунікації в Канберрі, Австралія
Коли-небудь замислювалися над тим, як ми отримуємо інформацію назад з автоматичних космічних апаратів? Комплекс космічної телекомунікації в Канберрі дає вичерпну відповідь на це питання. Звідси відкривається прекрасний вид на найбільший комплекс антен в Південній півкулі. Можна побачити моделі космічних кораблів, зробити віртуальну прогулянку по усій галактиці і дізнатися, як технології, наука і техніка в сукупності дозволяють нам спілкуватися з роботами в космосі.
Комплекс космічної телекомунікації в Канберрі
Комплекс космічної телекомунікації в Канберрі

Розмір оригіналу:   670x487
Тип: jpg   Дата:

Смітсоновський національний музей авіації і космонавтики, Вашингтон, округ Колумбія, США
Національний музей авіації і космонавтики охоплює усе від історії авіації в контексті космічних польотів до астрономії і планет. У ньому є громадська обсерваторія з можливістю побачити зорепад, IMAX -театр з презентаціями для дітей, сімейними днями з практичними уроками і можливістю поспілкуватися з пілотами, астронавтами і ученими. Можна також поторкатися місячного каміню, покататися на симуляторах і подивитися на командний модуль “Колумбія” космічного корабля “Аполлон 11″.
національний музей авіації і космонавтики у Вашингтоні
національний музей авіації і космонавтики у Вашингтоні

Розмір оригіналу:   670x445
Тип: jpg   Дата:

Королівська обсерваторія в Грінвічі, Великобританія
Встаньте прямо на межі півкуль і подивіться на небо в Королівській обсерваторії Грінвіча. Тут можна дізнатися про історію освоєння космічного простору і досліджувати методи, які використовуються для розкриття таємниць небес. Зробіть екскурсію по Всесвіту в планетарії, доторкніться до астероїда, якому вже 4 з половиною мільярди років. Дізнайтеся небагато про темну матерію або навіть спробуйте свої сили в управлінні космічними польотами.
Королівська обсерваторія в Грінвічі
Королівська обсерваторія в Грінвічі

Розмір оригіналу:   670x503
Тип: jpg   Дата:

Американський космічний і ракетний центр, Хантсвілл, штат Алабама, США

У Американському космічному і ракетному центрі знаходиться найбільша колекція ракет і пам’ятних речей зі всього світу. У ньому виставлена ракета “Сатурн-Луна”, багаторазової крилатої ракети-носія “Патфайндер” і командний модуль “Аполлон
16″. На відкритому повітрі можна побачити вражаючу колекцію ракет-носіїв, в той час, як в приміщенні є тренажери, які дозволяють відвідувачам випробувати запуск ракети, відчути невагомість і прискорення сили тяжіння, дізнатися більше про МКС і досліджувати Марс.

Американський космічний центр у Хантсвіллі
Американський космічний центр у Хантсвіллі

Розмір оригіналу:   670x451
Тип: jpg   Дата:

Прогулянки по нічному небу в національних парках США
Незаймані пейзажі і темні небеса Національних парків США пропонують прекрасні можливості для спостереження за зірками. А деякі з них організовують цілі програми з мультимедійними шоу і маршрутами для прогулянок. У Брайс-каньйоні можна побачити 7 500 зірок на безмісячному небі з Чумацьким Шляхом, що проходить через усе небо, з одного кінця в іншій. У Національному парку “Чако” на північному заході Нью-Мексіка знаходиться древня обсерваторія, розташована посеред тисячолітніх будівель, за допомогою якої індійці спостерігали за переміщеннями Місяця і Сонця.
прогулянки по нічному небу в національних парках Америки
прогулянки по нічному небу в національних парках Америки

Розмір оригіналу:   670x446
Тип: jpg   Дата:

Канадський Музей Авіації і Космосу, Оттава
Розташований у блискучій будівлі на робочому аеродромі, Канадський Музей Авіації і Космосу поєднує в собі диво польоту з викликами життя в космічному просторі. Тут ви отримаєте відповіді на усі ваші дитячі питання про космонавтів і функції організму на виставці “Життя в космосі”, побачите, як відсутність ваги впливає на повсякденне життя на МКС і дізнаєтеся, як астронавти справляються з проблемами життя у відсутності гравітації.
Канадський Музей Авіації і Космосу
Канадський Музей Авіації і Космосу

Розмір оригіналу:   670x377
Тип: jpg   Дата:

Центр космічних польотів Годдарда, Меріленд, США
Високотехнологічний центр розвитку “Годдард” укомплектований ученими, інженерами і технологами, які створюють космічні апарати і інструменти. У центрі відвідувачів ви можете дізнатися про інновації, забратися всередину моделі капсули “Джеміні”, прийняти участь в одному з щомісячних запусків моделей ракет. Ваші діти зможуть спробувати приміряти спеціальні дитячі скафандри.
Центр космічних польотів Годдарда
Центр космічних польотів Годдарда

Розмір оригіналу:   670x446
Тип: jpg   Дата:

Музей Авіації і Космонавтики Луї Армстронга в Огайо, США
Музей розташований у футуристичній будівлі в рідному місті Ніла Армстронга. Він зберігає історію життя космонавта, а також історію освоєння космосу. У ньому знаходиться космічний корабель “Джеміні-8″, скафандри Ніла Армстронга і місячний камінь з “Аполлон-11″. Ви також зможете подивитися на різні інтерактивні експонати, спробувати зробити симульовану висадку на місяць або спробувати самостійно закріпити капсулу пілотованого космічного корабля “Джемиіні”.
Музей Авіації і Космонавтики Луї Армстронга
Музей Авіації і Космонавтики Луї Армстронга

Розмір оригіналу:   670x412
Тип: jpg   Дата:

22 січня 2015

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук