Багато хто хвилюється перед походом в тату-салон і це цілком логічно. Перше татуювання – це важлива подія, зовсім несхожа ні на що інше. Щоб вам було простіше підготуватися до цієї процедури, ми підготували 5 чинників, які треба знати перед походом в тату-салон.
татуювання в тату-салоні
татуювання в тату-салоні

Розмір оригіналу:   800x570
Тип: jpg   Дата:

З чим ви йдете?
Що може бути гірше клієнта, який не знає, чого він хоче. І якщо ви не можете визначитися з кольорами, місцем або розміром – це нормально, майстер обов’язково допоможе вирішити це питання. Але ось приходити з фразою «виберіть мені яке-небудь татуювання» не треба, смак майстра і ваші пріоритети можуть бути зовсім протилежними . Підберіть хоч би парочку картинок з фото тату, які схожі на тату вашої мрії. Для професіонала цього буде досить, щоб зрозуміти концепцію.
Наберіться терпіння
Часто клієнти тату-салону хочуть зробити татуювання «тут і зараз». Але це зовсім не та справа, в якій варто квапитися. А вже тим більше не слід квапити тату-майстра. Це стосується як самого сеансу, так і процесу підготовки ескізу. Навіть якщо вам здається, що намалювати потрібний малюнок можна за один день.
Насправді процес підготовки зображення – клопітна справа. І ескіз може перемальовуватися і доповнюватися кілька разів. Так що наберіться терпіння і чекайте стільки, скільки скаже майстер.
Оцінюйте розмір тату правильно
Якщо ви вирушаєте в тату-салон http://tattookiev.org/ з підібраною картинкою, яку хочете бачити виключно маленького розміру, приготуйтеся до коригувань. Малюнок, який добре виглядає на папері, може абсолютно не підійти для перенесення на шкіру в таких же пропорціях. Його прийдеться або спростити, прибравши зайві деталі, або збільшити масштаб. А ось якщо ви хочете набити щось більшого розміру, ніж на ескізі, що сподобався, майстер може ускладнити його. Додати додаткові деталі, тіні. Усе це зробить татуювання цікавішим і «живішим».
Місце розташування тату
Далеко не кожна людина може відразу сказати, на якій частині тіла хоче зробити татуювання. Це абсолютно нормально і у виборі відповідного місця може допомогти майстер. Деякі ділянки тіла людини підходять в якості «полотна» менше, ніж інші. Приміром, шкіра на зап’ястку особливо тонка, тому робота вимагає підвищеної акуратності. А на ребрах просто висока хворобливість процесу. Проте плечі, передпліччя, ікри, лопатки – це ідеальні місця.
Залежно від місця, до речі, можуть змінюватися і вимоги до малюнка. Адже при створенні ескізу професійні майстри обов’язково враховують анатомічні особливості.
Підготовка
Безпосередньо перед тим, як відправитися в тату-салон, вам треба підготуватися не лише в плані вибору ескізу. Добре виспіться, поснідайте, надіньте зручний одяг. Враховуйте, що вам належить максимально відкрити місце, на якому майстер робитиме тату. А також те, що треба буде деякий час провести практично не рухаючись.
Само собою зрозуміло, що вам не можна вживати алкоголь або наркотичні речовини напередодні, а вже тим більше безпосередньо в день сеансу. Озбройтеся гарним настроєм, продуманою ідеєю і сміливо вирушайте в тату-салон «Alliance»!

4 листопада 2016

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук