Рівно 112 роки тому народився найзнаменитіший мультиплікатор у світі – Уолт Дісней. Сьогодні я розповім про кращі тематичні парки, де можна зустріти улюблених персонажів його мультфільмів і насолодитися іншими прекрасними розвагами.
Діснейленд
Діснейленд

Розмір оригіналу:   680x451
Тип: jpg   Дата:

1. Disneyland Resort, Анахайм, Каліфорнія, США
Діснейленд у Каліфорнії
Діснейленд у Каліфорнії

Розмір оригіналу:   680x486
Тип: jpg   Дата:

Найперший Діснейленд, який відкрився 17 липня 1955 року і який відтоді радує гостей будь-якого віку своїми яскравими розвагами. Парк Діснейленд Ресорт Анахайм не просто так носить звання однієї з головних туристичних пам’яток Анахайма – йому дійсно є чим розважити відвідувачів. Це справжній світ мультфільмів студії Уолта Діснея, втілена мрія його творця, що дозволяє кожному з головою поринути в чарівливий світ американської анімації. Ціле місто з тематичними вулицями, атракціони і костюмовані представління які присвячені не лише Міккі Маусу і компанії – тут є і штучні джунглі, і імітація Дикого Заходу, і навіть світ далекого майбутнього. З казкового замку Уолта Діснея ніхто не виходить розчарованим.
2. Walt Disney World Resort, Бей Лейк, Флоріда, США
Діснейленд у Флориді
Діснейленд у Флориді

Розмір оригіналу:   680x404
Тип: jpg   Дата:

Якщо Діснейленд в Анахайме виконує функцію туристичного магніта, то його побратим не тільки доповнює привабливість американської Флоріди для приїжджих. Але робить це настільки блискуче, що стає однією з дуже вагомих причин провести відпустку на атлантичному півдні США усією сім’єю. Саме він і перетворив Орландо (хоча сам знаходиться в трьох десятках кілометрів від міста) на туристичне місто міжнародного масштабу. Саме серце парку – це, звичайно ж, світ мультяшек, який і послужив базою для подальшого розширення розважального центру. Окрім нього тут є два чудові аквапарки, пізнавальний дослідницький Epcot, королівство тварин і голлівудські студії. Територія Walt Disney World Resort удвічі перевищує розмірами Манхеттен, і кожен метр її буквально напханий веселими і цікавими розвагами.
3. Disneyland Paris, Марн-ля-Вале, Франція
Діснейленд у Франції
Діснейленд у Франції

Розмір оригіналу:   680x452
Тип: jpg   Дата:

Єдиний Діснейленд Європи, в який наші співвітчизники, захоплені чарівливим світом мультфільмів Уолта Діснея, вважають за краще їздити сім’ями. Усі вони повертаються додому більш ніж задоволеними. Паризький (хоча насправді парк знаходиться в містечку Марн-ля-Вале, що в трьох десятках кілометрів від французької столиці) Діснейленд ввібрав в себе краще зі змісту своїх заокеанських побратимів. Тут і тематичні зони-вулиці, присвячені світу відкриттів, досліджень і фантазій, тут і чудові атракціони, і яскраві, видовищні шоу, що театралізуються. Словом, усе як в кращих будинках Парижу.
4. Disneyland Tokyo, Ураясу, Японія
Діснейленд у Японії
Діснейленд у Японії

Розмір оригіналу:   680x452
Тип: jpg   Дата:

У Країні висхідного сонця власний Діснейленд з’явився майже на десятиліття раніше, ніж в Європі. І в цьому немає нічого дивного, враховуючи поголовну, майже релігійну захопленість юних японців американською культурою (приблизно у тій же мірі, в якій американські школярки захоплені аніме). Токійський Діснейленд, найсучасніший і технологічніший зі своїх побратимів, ідеально поєднує історію з новинками індустрії розваг. Але головне його достоїнство – прекрасний набір першокласних атракціонів,  що змушують своїми викрутасами гостей, верещати від захвату. Розташований парк, до речі, теж в невеликому містечку недалеко від японської столиці, а не в ній самій.
5. Hong Kong Disneyland Resort, Bay Пенні, Гонконг
Діснейленд в Гонконгу
Діснейленд в Гонконгу

Розмір оригіналу:   680x453
Тип: jpg   Дата:

Другий азіатський Діснейленд, самий “юний” з них (відкритий тільки в 2005 році), ідеальним чином поєднує чудовий парк розваг з прекрасним пляжним відпочинком на просторах острова Лантау. Нагадуючи інші тематичні парки розваг Уолта Діснея (тут теж є і Дикий Захід, і земля майбутнього, і світ пригод), він все-таки має і ряд своїх власних, унікальних проектів. І, до речі, молодість цього парку означає те, що він розширюватиметься і розширюватиметься, причому в самій найближчій перспективі – землі під гонконзький Діснейленд купили із запасом.

11 січня 2014

Автор:

5 кращих тематичних парків Уолта Діснея Оцінка: 4.50 з 5
Всього оцінок: 6
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук