Подорож не можна назвати дорогим задоволенням, яке доступне тільки людям з необмеженим бюджетом. Якщо постаратися і зменшити вартість туру, можна швидко накопити гроші на наступну відпустку. Пропонуємо декілька способів заощадити під час поїздки.
Як заощадити під час подорожі
Як заощадити під час подорожі

Розмір оригіналу:   670x300
Тип: jpg   Дата:

Пошук турів, що горять
Частіше за усе агентства знижують ціни, коли є відмовні тури або пропозиції не мають попиту. Чим ближче день від’їзду, тим нижче вартість туру (зазвичай на 20-25%). Щоб придбати дешевий тур, варто дзвонити в агентство або підписатися на розсилку, яка оперативно проінформує про пропозиції.
Мінус цього способу економії – турист повинен мати можливість зірватися з місця і полетіти до відпустки будь-якої хвилини, що не завжди реально. Цей варіант не підходить тим, хто не любить невизначеність.
Економія на готелі
Є декілька варіантів, які допоможуть понизити витрати на проживання. Перший – закрити очі на “зоряність” готелю : замість п’ятизіркового готелю можна вибрати, наприклад, красивий і комфортабельний готель без міжнародних нагород і розкрученого імені.
Зайві витрати в цьому випадку зовсім не потрібні туристам, які не планують проводити увесь час в номері. Другий варіант – пошук попутників. Якщо витрати на одномісний номер складуть 350 євро, двомісний обійдеться в 500 євро на двох, і, відповідно, 250 євро на кожного.
Третій варіант – приступити до вибору туру під час низького сезону. Якщо для одних країн актуальний попит на тури в новорічні і травневі свята, для інших настає “мертвий” сезон. Наприклад, з листопада до середини грудня можна знайти дешеві номери в Туреччині, а в Європі – з січня по березень.
Наочним прикладом є французька столиця, яку краще відвідувати влітку або зимою: в цей час ціни на проживання в готелях можуть знижуватися на 150 євро. Також не треба забувати про фестивалі, чемпіонати і свята урожаю, що проходять в країні, на яку ліг вибір: в цей час ціни в готелях різко злітають. Тому іноді краще пропустити фестивалі, але заощадити гроші.
Екскурсії
Усім відомо, що велика сума йде на групові екскурсії, в ході яких рідко вдається отримати яскраві враження. Поглянути на пам’ятки можна майже даром, якщо запастися путівниками, картами і мобільними додатками, а також вивчити транспортну систему міста. Ще одна можливість заощадити – купити екскурсії в місцевих турагентствах, які пропонують ті ж послуги, але в три рази дешевше.
Харчування
Під час подорожі краще харчуватися в закладах, де їдять місцеві жителі. Ресторани в популярних туристичних районах зазивають клієнтів, але часто кращі і більш дешеві кафе сховані від очей туристів. Тут немає меню на англійському, проте зберігається автентичність.
Наприклад, в Південно-східній Азії можна поїсти в закусочних, заплативши всього 1-2 долари. За бажанням заощадити можна рідше ходити в ресторани і частіше готувати самостійно, якщо для проживання вибрані апартаменти або квартира.
Пересування
Під час подорожі краще пересуватися по землі або на поромі. Автомобіль, потяг або автобус – економічний варіант. Якщо в запасі є час і терпіння, щоб спланувати поїздку, уникаючи перельотів, можна істотно понизити витрати. Не варто забувати про знижки на нічні пороми і потяги.

9 грудня 2015

Автор:

5 способів заощадити під час подорожі Оцінка: 4.50 з 5
Всього оцінок: 2
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук