Серед кілометрів пляжів і тисяч пам’яток Греції можна розгубитися. В результаті туристи або заповнюють найпопулярніші і багатолюдніші курорти, або проводять багато часу в екскурсійних автобусах.
варіанти відпочинку у Греції
варіанти відпочинку у Греції

Розмір оригіналу:   670x420
Тип: jpg   Дата:

Адже Греція – це ще десятки видів туризму, кожен з яких треба випробувати хоч би одного разу. Які з них вибрати для наступної подорожі?
Оселитися у бутік-готелі
Ніяких сумнівів: Греція різноманітна, але за коротку відпустку усе це багатство не побачиш. Тому варто узяти передих і хоч би на пару днів оселитися у бутік-готелі.
Останніми роками вони відкривалися в Греції із завидною регулярністю, створюючи альтернативу більш переповненому і дорогому ринку міні-готелів Італії, Португалії і Іспанії.
Якщо такий тип відпочинку асоціюється з привілеєм виключно багатих і знаменитих, треба поглянути на ціни. Багато бутік-готелів за добу беруть 150 євро (або навіть менше), що рівносильно ціні 7-годинної екскурсії на Санторіні.
Для втомлених від шуму туристів подібний вид відпочинку – можливість присвятити час собі чимдалі від переповнених курортів.
Шукати такі готелі варто на Пелопонесі, в Елунді, на Санторіні. Менш популярні напрями – Хіос і Лесбос. Ось де воістину можна залишитися в тиші і не переплачувати за “гучне ім’я” курорту.
Досліджувати Грецію, якої немає у брошурі
Часто буває, що найколоритніші місця в туристичній брошурі не вказують, адже саме вони створюють автентичний образ Греції. Туристи все більше звертають увагу на “приховану” чарівність країни.
Варто відправитися на Хіос, щоб побачити незвичайну архітектуру, властиву тільки цьому острову, поглянути на виробництво знаменитої мастики або відвідати середньовічні села.
Містра
Містра

Розмір оригіналу:   670x420
Тип: jpg   Дата:

Потім можна поїхати на Пелопонес, в Містру. Будучи центром Візантії її пізнього періоду, місто перетворилося на музей з палацами і монастирями. Нарешті, більш ніж автентичний досвід – поїздка в село. Тут безліч варіантів провести відпочинок альтернативно, включаючи знайомство з життям фермерів і звичаями грецьких сіл, проживання в традиційних будинках і можливість оцінити гостинність, властиву грекам.
Відправитися в гастрономічну подорож
Очевидно, що Греція має усі підстави гордитися кулінарними традиціями. Вважається, що тут написали першу кулінарну книгу, а філософи стверджували: кухня будь-якої країни є мірою цивілізації. Наскільки вона розвинена, настільки повноцінно розвивається народ. Саме тому ще древні греки стали піонерами в кулінарному мистецтві.
гастрономічна подорож по Греції
гастрономічна подорож по Греції

Розмір оригіналу:   670x420
Тип: jpg   Дата:

Зараз місцева кухня тримається на смаку і ароматі свіжих продуктів, що ростуть на цій благодатній землі. Греція стала свого роду гастрономічним напрямом, де будь-хто може спочатку прийняти участь у зборі дарів природи, а потім приготувати традиційне блюдо.
Це хороший шанс ненадовго забути про грецький салат і познайомитися з ширшою палітрою ароматів Середземномор’я.

Організувати круїз по островах
Якщо поблизу є великий порт, гріх не спланувати власний круїз по Греції. Варіантів немало: від велетенських круїзних судів до невеликих поромів для короткострокових поїздок. Каюти теж на розсуд пасажира: від шикарних до простих.
круїз по Греції
круїз по Греції

Розмір оригіналу:   670x420
Тип: jpg   Дата:

У Греції такий спосіб подорожі дуже популярний, і по всій країні можна налічити відразу декілька авторитетних поромних компаній. Враховуючи низькі ціни, за тиждень можна не обмежуватися одним напрямом. Щоб побачити Афіни, Санторіні, Кріт, Міконос і Корфу за одну коротку поїздку не треба бути багатим.
Орендувати яхту
Для особливого випадку або просто заради морської пригоди можна орендувати яхту. Якщо відпочинок співпадає з днем народження, хочеться спокою або просто альтернативи типовим круїзам до островів, такий варіант стане незвичайним досвідом.
оренда яхти в Греції
оренда яхти в Греції

Розмір оригіналу:   670x420
Тип: jpg   Дата:

Можна самостійно спланувати подорож, і тільки від клієнта залежить, чи буде яхта в дорозі весь день або ж вчинить повільне плавання з порту в порт. Приємний бонус – можливість відвідувати самі видалені і недоступні бухти.

6 вересня 2015

Автор:

5 варіантів відпочинку, які треба спробувати в Греції Оцінка: 4.00 з 5
Всього оцінок: 4
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук