Туреччина – це не лише тепле море, прекрасні пляжі і готелі по системі "Усе включено". У цій підбірці, присвяченій сьогоденню Туреччини, я вам наочно продемонструю усі туристичні багатства країни.

пам’ятки туреччини
пам’ятки туреччини

Розмір оригіналу:   680x429
Тип: jpg   Дата:

Аниткабір, Анкара

пам’ятки туреччини
пам’ятки туреччини

Розмір оригіналу:   680x406
Тип: jpg   Дата:

В день Республіки, коли Туреччина силами революціонерів, очолюваних Мустафою Кемалем Ататюрком, покінчила з султанським минулим, неможливо не поставити мавзолей лідера турецького переродження на перше місце в списку самих нетривіальних пам'яток країни. Шанований після своєї кончини Ататюрк є символом Туреччини і до цього дня, щорічно "приймаючи" в залах свого монументального мавзолею під чотири мільйони відвідувачів.

пам’ятки туреччини
пам’ятки туреччини

Розмір оригіналу:   680x417
Тип: jpg   Дата:

Окрім безпосередньо усипальні засновника Турецької Республіки у будівлі знаходиться державний музей і, наприклад, особиста колекція автомобілів Ататюрка. Природно, що вона теж представляється на суд глядачів.

Бєлградський ліс, Стамбул

пам’ятки туреччини
пам’ятки туреччини

Розмір оригіналу:   680x398
Тип: jpg   Дата:

Способів прекрасно провести час в найбільшому місті Туреччини, завдяки своїй багатій історії буквально потопаючому в пам'ятках, немало, але, можливо, самим нетривіальним з них стане відвідування Бєлградського лісу. Зелений рекреаційний масив на півночі європейської частини міста, що дістав свою назву на честь сербської столиці, славиться не лише своєю умиротворяючою атмосферою і гідною інфраструктурою, що робить прогулянки як можна комфортнішими, але і джерельно чистими природними джерелами, які довгий час живили місто Святої Софії питною водою.

Гора Янарташ, Кемер

пам’ятки туреччини
пам’ятки туреччини

Розмір оригіналу:   680x444
Тип: jpg   Дата:

Туристи, відпочиваючі на просторах популярного курорту Кемер, найчастіше обмежуються його першокласними пляжами і оглядом розвалин древніх поселень, ігноруючи можливість піднятися на гору під звучною народною назвою Химера. І дуже даремно, адже розташована поблизу невеликого села Чіралі, що у околиць міста, піднесеність у буквальному розумінні вивергає вогонь як гомерівське чудовисько. І це не банальний киплячий лавою вулкан, а унікальне природне диво, з численних розколин на вершині якого просочується і запалюється природний газ. Відвідування Янтараш, як і іншої знаменитої гори біля Кемера – Тахтали, з якою відкривається прекрасний вид на навколишні землі, – самий прекрасний спосіб розбавити пляжний відпочинок новим досвідом.

Джерела Памуккале

пам’ятки туреччини
пам’ятки туреччини

Розмір оригіналу:   680x432
Тип: jpg   Дата:

Майже два десятки геотермальних джерел гейзерного походження, температура води в яких досягає сотні градусів Цельсія, з дивної краси унікальними утвореннями водойм-терас – головна гордість природи турецької провінції Денізлі. По місцевих легендах, в гарячих джерелах Памуккале приймала ванни сама Клеопатра. Повторити релаксацію за царицею Єгипту може будь-який турист в спеціально обладнаних купальнях, що носять ім'я античної красуні. А ось у воду на прекрасних терасах поринути не вийде із-за їх крихкості. Втім, через те, що багато приїжджих порушують заборону, незабаром доступ туристів до унікальних природних утворень буде закритий – ось вам зайвий привід поквапитися.

Місто Каш

пам’ятки туреччини
пам’ятки туреччини

Розмір оригіналу:   680x419
Тип: jpg   Дата:

Невелике містечко рибалок, чиї живописні вулички від шуму і гамору натовпів туристів оберігає сусідня Анталія, що відтягує приїжджих на свої знамениті пляжі. Але тиша і спокій цього мало зворушеного метушнею курортного життя місця уявні. У вузьких кругах Каш славиться як саме прекрасне місце для активного відпочинку: тут популярні спуск на байдарках і каное, трекінг, глибоководні занурення з аквалангом з оглядом затонулих артефактів старовини.

пам’ятки туреччини
пам’ятки туреччини

Розмір оригіналу:   680x434
Тип: jpg   Дата:

А ще з цих місць рукою подати до сусіднього грецького острова Кастелорізо, що відрізняється тишею, чистотою і спокоєм.

Район гори Качкар

пам’ятки туреччини
пам’ятки туреччини

Розмір оригіналу:   680x421
Тип: jpg   Дата:

Північна, чорноморська частина Туреччини – справжня тера інкогніта, яка приховує безліч цікавих місць. Мабуть, самим вражаючим з них є національний парк, що розкинувся біля підніжжя гори Качкар. Сам масив може похвалитися майже гімалайськими суворими вершинами хребта, що облямовує воістину альпійські долини. Рідкісної краси природні пейзажі доповнюються багатством тваринного і рослинного світу, вражаючого різноманітністю завдяки унікальній екосистемі тутешніх місць. Топтати стежини поблизу гори Качкар – справжнє задоволення, яке, незважаючи на енерговитрати, дозволить відпочити ну вже точно не гірше, ніж на популярному курорті.

 

24 грудня 2013

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук