Афіни - найекономічніша столиця
Афіни - найекономічніша столиця

Розмір оригіналу:   300x200
Тип: jpg   Дата:

В числі найекономічніших європейських столиць за вартістю проживання в готелі залишаються Афіни і в жовтні, згідно з даними системи пошуку  trivago і порівнянням цін на готелі. Так, середня вартість номера в жовтні 2015 року в грецькій столиці склала 114 євро за ніч, підвищившись на 9,6% про порівнянню з минулим роком.
Найбільше зростання цін спостерігається в готелях столиці Іспанії ( +26%) з середньою ціною 146 євро за ніч проживання в мадридському готелі (жовтень), тоді як середня вартість готелю в Римі збільшилася всього на 1о% в порівнянні з тим же місяцем минулого року, склавши 163 євро/ніч. Серед напрямів, що увійшли до рейтингу tHPI (trivago індекс цін на готелі), найдорожчим є Монако, де середня вартість номера складає 316 євро/ніч.
Конкурентоздатними залишаються ціни і в грецьких готелях в цілому. Порівнюючи середню вартість номера в таких країнах як Греція, Кіпр, Хорватія, Італія, Іспанія і Туреччина, як Греція, так і Кіпр зберігають ціни на низькому рівні, з середньою вартістю номера 100 євро і 98 євро відповідно, що є зниженням цін як в місячному, так і в річному численні.

15 жовтня 2015

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук