Курорт Албена знаходиться в північній частині чорноморського узбережжя Болгарії на території заповідника Балтата в 40 км на північ від Варни, де розташований аеропорт, в 14 км на північ від Золотих Пісків і в 20 км на південь від мису Каліакра, куди регулярно пропонуються екскурсії. В цьому році курорту виповнилося 44 роки.
курорт Албена
курорт Албена

Розмір оригіналу:   670x447
Тип: jpg   Дата:

Тут чисте і спокійне море, а пляж завдовжки близько 5 км і шириною до 200 м. Головним чином Албена підходить для сімейного відпочинку – адже море біля берега досить мілке, і це дозволяє безпечно плескатися дітям, що не уміють плавати. Курорт примикає до національного парку і найпівнічнішого у світі ліанового заповідника, тому повітря тут чистісіньке.
Пляж в Албені
Пляж в Албені

Розмір оригіналу:   670x331
Тип: jpg   Дата:

Албена знаменита своїми красивими і доглянутими територіями. Це багато в чому пояснюється тим, що акціонерами курорту є його працівники.

Автомобілістам:
Якщо ви вирішили відвідати Албену в екскурсійних цілях на автомобілі, будьте готові до того, що в’їзд на курорт платний. На в’їзді вам дадуть картку, яку на виїзді потрібно буде сплатити з розрахунку 1лев/годину. Безкоштовно можна знаходитися на курорті не більше години. Безкоштовний в’їзд на курорт тільки для відпочивальників в Албені.

Албена – це містечко зі своїм центром, вулицями і площами. По його території по певному маршруту ходить спеціальний громадський транспорт – автопоїзд з п’яти-шести вагончиків.
Відпочивальникам на курорті пропонують різні види розміщення. Старі готелі Албени були нещодавно реконструйовані і тепер нічим не поступаються новим сучасним. Готелі міста розташовуються на піднесеності, серед зелені, звідки відкривається заворожлива панорама!
Нічна Албена. Фото готелю
Нічна Албена. Фото готелю

Розмір оригіналу:   670x468
Тип: jpg   Дата:

У Албені кожен відпочивальник знайде собі відпочинок за смаком: кінні прогулянки, парашути, водні лижі, теніс, серфінг, яхти і і навіть екскурсії на вертольоті. Для дітей пропонується велика розважальна програма, а займаються з ними дбайливі вихователі в дитячих садах і клубах. Вас неодмінно зачарує нічна Албена. У барах і численних ресторанах, нічних клубах і на дискотеках проходять змістовні шоу-програми. Ще одна відмітна особливість Албени – тут щорічно проводяться тенісні турніри, конкурс краси і змагання з волейболу, а також фольклорний фестиваль і автомобільне шоу “Албена”. Албена – володар нагороди “Синій прапор”, а це означає, що курорт має екологічно чисті море, пляж і прилеглі до них території.
вулиці Албени
вулиці Албени

Розмір оригіналу:   670x502
Тип: jpg   Дата:

Неформально:
Албена – курорт не з дешевих, але відносна дорожнеча курорту з лишком компенсується обстановкою. Усього вистачає гармонійно. З одного боку є усі види розваг, з іншого боку містечко не перенасичене готелями і, як наслідок, в ньому відсутня метушня, властива містам-дискотекам типу Золотих Пісків і Сонячного Берега. Як і у всякого курортного міста в Албені є свої мінуси. По-перше, неквапливість офіціантів. Для Болгарії типово, коли найскладніше блюдо готується не більше 20 хвилин. У Албені ж навіть не хитрі закуски можна чекати достатньо довго. По-друге, національна кухня в закладах курорту представлена досить слабо.

4 серпня 2014

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук