Мало яка країна за своєю популярністю серед вітчизняних мандрівників може порівнятися з Туреччиною. Причина тому – прекрасні умови для відпочинку, добре розвинена туристична інфраструктура, безліч цікавих пам’яток, і усе це – за гуманними цінами. У Туреччині багато хороших і відомих курортів, але Анталія – це, без сумніву, “перлина” Туреччини, центр найбільшого в країні туристичного регіону, який іноді називають “Турецька Рів’єра”.
Анталія
Анталія

Розмір оригіналу:   576x346
Тип: jpg   Дата:

Нині Анталія – це сучасне туристичне місто, де є комфортабельні готелі, розважальні центри, дельфінарій, аквапарки, торгові центри, дискотеки і ресторани, одним словом – все те, що треба для чудового відпочинку. І, звичайно, різні розважальні заклади – це далеко не усе, чим може порадувати цей турецький курорт, любителі пляжного відпочинку і любителі культурного відпочинку знайдуть тут чим зайнятися. Недаремно путівки в Туреччину з Києва, Львова та інших міст України завжди мають попит.
У районі міста є безліч парків, природних пам’ятників, а в сорока кілометрах від Анталії розташований гірськолижний курорт із справжнім снігом. У центрі міста пляжів практично немає, тому що берег тут обривистий і скелястий, а від готелів, що знаходяться вище, до платформ пляжів ведуть ліфти. Більшість готелів, точно так, як і більшість пляжів, розташована на околицях міста – тут можна знайти усі умови як для умиротвореного відпочинку з сім’єю, так і для шумних розваг.
Відпочинок в Анталії прекрасно підійде тим, хто окрім звичного відпочинку на морі хоче краще упізнати культуру і звичаї країни. До речі, район Анталії – одне з найпривабливіших місць в Туреччині в плані інвестицій в нерухомість, близько сотні тисяч європейців вже переселилася сюди, в їх числі і наші співвітчизники, які спочатку приїздили в туреччину по путівках.

Відео: курорт Анталія

Спробуйте один ковток повітря Анталії і Ви будете повертатися знову і знову в це прекрасне місто чарівної Туреччини
А з Вами був блог про туризм, приємного Вам відпочинку на курортах Туреччини

24 лютого 2014

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук