Аптечка відпускника
Аптечка відпускника

Розмір оригіналу:   300x223
Тип: jpg   Дата:

Збираючись в тривале відрядження або в подорож, на відпочинок, в списку “що не забути узяти з собою” обов’язково знайдеться пункт – “ліки”. Потурбуватися про цей пункт слідує з ряду причин, незалежно від того, куди Ви тримаєте шлях : в далеке зарубіжжя або на відпочинок по рідній країні.
Так, звичні нам назви ліків в іноземних аптеках відшукати буває дуже непросто. Та і “купівля” ця буде незапланованою.
По – перше, обов’язково візьміть ліки, які ви приймаєте регулярно (при гіпертонії, бронхіальній астмі, діабеті, епілепсії і т. д.).
Якщо вас вколисує можна узяти упаковку кінедрила, драміна або авіа-море. І не забудьте напередодні і в день поїздки не вживати спиртні напої, і максимально можливо огранувати паління.
До складу аптечки в дорогу включіть:
Активоване вугілля (при порушеннях травлення, при отруєннях – смекта), ферменти (при переїданні – фестал і мезим), антацидні препарати (при печії, болях в шлунку, викликаних підвищеною кислотністю, – маалокс, гастал, фосфалюгель, ренні), адсорбуючі засоби (при діареї -лоперамід, смекта, імодіум), при спазмах – но-шпа і баралгін.
Антисептики і анестетики – анаферон, арбідол, терафлю, фарингосепт, септолете, каметон, аспірин або парацетамол, краплі від нежиті (піносол), АЦЦ.
Сердечні – валеріана, корвалол (валокордин), валідол, нітрогліцерин.
Стерильний бинт, йод, бактерицидний гель, пластир.
Антиалергенні препарати (супрастин, тавегіл – не забудьте, що вони несумісні із вживанням алкоголю. Краще узяти кларитин або фексадин).
Репеленти: врятують від комарів, мошок і інших шкідливих комах.
Не забудьте: градусник, пластир, перекис водню або зеленку – для обробки ран.
Для загоєння ран підійдуть мазі “Рятувальник” і “Цілитель”.

5 лютого 2014

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук