Археологічний туризм
Археологічний туризм

Розмір оригіналу:   300x214
Тип: jpg   Дата:

Яких тільки видів туризму зараз не існує! Екологічний і екстремальний, екзотичний і санаторно-курортний, автомобільний і кінний, культурний і історико-пізнавальний – і з кожним роком з'являються нові назви для всіляких туристичних забав. Чого тільки не придумують люди, щоб провести час незвичайним чином, відчути себе першопроходцем, скелелазом або, приміром, археологом. Втім, і такий вид туризму сьогодні також існує – це, так званий, "археологічний туризм". Хто в дитинстві не мріяв бути дослідником або шукачем скарбів? Сьогодні є реальна можливість відправитися в археологічну експедицію і поринути у світ розкопок.

Археологічні розкопки – досить копітке, але дуже захоплююче заняття. Розкопки цікаві ще тим, що турист отримує винагороду у вигляді знайдених предметів, але вирушаючи в археологічний тур, попередньо до нього необхідно ретельно підготуватися. Зручний одяг і взуття, рукавички, головні убори, металодетектори, сонцезахисні креми, засоби від укусів комах, окуляри – це, звичайно, не повний перелік речей, які треба узяти з собою в археологічний тур. Втім, усе залежатиме від напряму і мети археологічного туру.

Археологічний туризм досить популярний за кордоном і найчастіше серед любителів таких експедицій зустрічаються американці і німці. На розкопки туристи вирушають в тури до Індії, Греції, Лівану, Єгипту, Ізраїлю і багато інших країн. Цей вид туризму розвивається і у нас, але в основному, усе обмежується власною країною. Так, загалом, це і недивно, адже в Україні є безліч місць, де можна влаштовувати розкопки. Найчастіше туристи вибирають  Азовське і Чорне моря та прилеглу до них територію, Запоріжжя, Київську, Львівську та Харківську області. Археологічні тури популярні і у професійних археологів, і любителів.

3 лютого 2014

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук