Балчик знаходиться в 40 км на північ від Варни і в 70 км на південь від кордону з Румунією. Місто засноване більше 2000 років тому. Колись тут знаходилася одна з прадавніх грецьких колоній на Чорному морі, а раніше на його місці було фракійське поселення. Балчик розташований в затоці на схилі красивих білих пагорбів і захищений від негоди мисом Каліакра. Балчик має форму амфітеатру, що оточує затоку. Роль рядів в цьому амфітеатрі виконують вулиці, розташовані на різних рівнях. Це надає місту неповторний вигляд.
У місті усе необхідне для комфортного відпочинку: ринки, лікарня, банки, магазини, ресторани і кафе, розташовані як в центрі містечка, так і на березі моря. Сьогодні на курорті працює багато нових приватних готелів, пансіонатів і будинків відпочинку на будь-який смак (від двох до п’яти зірок), вони надають можливість по-справжньому відпочити в цьому чудовому куточку природи Болгарії.
курорт Балчик. Болгарія
курорт Балчик. Болгарія

Розмір оригіналу:   670x440
Тип: jpg   Дата:

Центральний міський пляж має довжину близько 250 м і ширину близько 60 м. Курорт Балчик пропонує відпочивальникам мінеральні ванни, лиманові лікувальні грязі і гідротермічні джерела.В 4 км від Балчика розташовано природне грязе-соляне озеро, утворене під впливом старих зсувів. Тут розташовується Бальнеологічний центр, в якому допомагають справлятися із захворюваннями суглобів і опорно-рухового апарату.
Пляж у місті Балчик
Пляж у місті Балчик

Розмір оригіналу:   670x440
Тип: jpg   Дата:

Головна пам’ятка міста – колишня літня резиденція румунської королеви Марії, побудована в 1930 р. Палац стоїть в красивому парку, який спускається до моря. Парк був задуманий і розбитий за зразком знаменитого лабіринту на острові Кріт. Нині в парку знаходиться ботанічний сад площею близько 35 гектарів. Тут зібрано більше 3000 видів рослин, а також велика колекція кактусів – друга у світі за значимістю (їх більше 250 видів).
Ботанічний сад в Балчику
Ботанічний сад в Балчику

Розмір оригіналу:   670x440
Тип: jpg   Дата:

Неформально:
Палац Румунської королеви – це те місце, яке реально варто відвідати подорожуючи по Болгарії. Мало того, що там цікаво і красиво, там ще і дуже приємно погуляти. Тінь вікових дерев, 10-метровий водоспад, Стіни старого палацу з лабіринтами, усе це створює дуже комфортну атмосферу. Також слід відвідати мис Каліакра. Каліакра – це дуже красивий мис, а також те місце, де адмірал Ушаков отримав перемогу над ескадрою Хессейн-паші (битва при Каліакрії). На згадку про цю подію на мисі були зведені пам’ятник і каплиця.

Також гідні уваги Історичний музей і Художня картинна галерея. У місті є 2 православних храми.
 

13 серпня 2014

Автор:

Балчик. Опис курорту Оцінка: 4.50 з 5
Всього оцінок: 2
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук