трагедія біля берегів Коста-Ріки
трагедія біля берегів Коста-Ріки

Розмір оригіналу:   600x450
Тип: jpg   Дата:

Катамаран з іноземними туристами перекинувся біля берегів Коста-Ріки. За інформацією служби порятунку, з численних туристів троє загинули. Човен, на якому вони відправилися в одноденну подорож до Острова черепахи, пішов на дно в 15 кілометрах від головного, Тихоокеанського узбережжя країни. Трагедія сталася в четвер.
Начальник Служби пожежної безпеки Гектор Чавес спростував факт вибуху або пожежі, про яку говорилося в екстреному повідомленні. Ті, кому пощастило вижити, розповідають про сильні хвилі, які накрили човен з головою і, у результаті, потопили. Він також уточнив, що йдеться про трьох загиблих, підтвердивши, що одну жертву раніше порахували двічі.
За інформацією Міністра громадської безпеки країни, один із загиблих туристів мав громадянство США, двоє інших були британськими підданими. Ці відомості можна знайти в Твіттері. Ще до прибуття рятувальників до місця трагедії поспішили приватні судна, які пропливали поблизу. Саме їх персонал і почав першим евакуацію туристів.
Як повідомив відповідальний туроператор, 100-футовий катамаран “Pura Vida Princess” вийшов з бухти Лос Суенос ранком того ж дня. На борту знаходилися 98 туристів і 10 членів екіпажа. На плавзасобі, який потерпів лихо, рятувальники виявили 94 людини, яких направили в центри швидкої допомоги. Весь цей час представники місцевої влади знаходилися поблизу в очікуванні останньої рятувальної шлюпки. Після цього почався підрахунок тих, що потерпіли і вижили в катастрофі.
На сайті “Pura Vida Princess” читаємо: “Один день подорожі до Острова черепахи стоїть 125 доларів з харчуванням, виступом діджея, дайвінгом і баром просто неба”.

10 січня 2015

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук