зустріч в Афінах
зустріч в Афінах

Розмір оригіналу:   300x200
Тип: jpg   Дата:

Зустріч блоггерів, журналістів і інших представників, що пишуть на теми туризму зі всього світу пройде цього року в Афінах, з 23 по 25 ​​жовтня 2014 року.
У щорічній конференції “Travel Bloggers Exchange – TBEX Europe 2014″ беруть участь 800 блоггерів з 50 країн.
Як підкреслив мер Афін Йоргос Камініс, щорічна зустріч представників провідних туристичних ЗМІ є честю для муніципалітету і золотою можливістю для Афін. Пан Камініс відмітив зростаючий потік туристів не лише в країну, але і особливо в Афіни, де за період з січня по вересень 2014 відмічено збільшення прибутку на 29% і за оцінками цього року місто матиме на 800 000 прибутку більше, ніж в 2013 році.
Міністр туризму Греції Ольга Кефалоянні вітала організацію міжнародної конференції в Афінах, підкресливши, що співпраця Міністерства туризму, ЕОТ і муніципалітету Афін приносить позитивні результати, про що свідчить проведення щорічної міжнародної конференції блоггерів в грецькій столиці. “Афіни – це місто, яке може стати столицею грецького туризму“, відмітила пані Кефалоянні.
“Travel Bloggers Exchange – TBEX Europe 2014″ проводиться муніципалітетом Афін і Компанією по розвитку і просуванню туризму муніципалітету (ЕАТА), за підтримки Міністерства туризму і Національної Туристичної організації Греції (ЕОТ).

23 жовтня 2014

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук