Болгарія один з найпопулярніших і улюбленіших напрямів серед вітчизняних туристів. Кращі пляжі на березі Чорного моря, красиві пам’ятники, низькі ціни, хороша кухня і схожа мова гарантують незабутній відпочинок, чим притягають на курорти цієї країни величезну кількість українців. Зрозуміло, це далеко не усе, а тому сьогодні ми вирішили представити вам 7 головних причин, щоб цього літа поїхати у Болгарію.
пляжі Болгарії
пляжі Болгарії

Розмір оригіналу:   600x360
Тип: jpg   Дата:

Прекрасні пляжі
Берегова лінія країни, що тягнеться на 400 км надзвичайно різноманітна: тут є і скелясті обриви, де можна насолодитися романтичними видами приморських пейзажів, і величезні піщані дюни і тихі затоки. Піщані ж пляжі, які придатні для купання туристів складають в цілому 130 км в довжину. Найбільш відомі з них знаходяться на курортах: Сонячний Берег, Золоті Піски і Созополь. Середня температура повітря на цих курортах влітку складає 26 градусів за Цельсієм, а температура води в морі близько 22 градусів за Цельсієм.
курорти Болгарії
курорти Болгарії

Розмір оригіналу:   600x360
Тип: jpg   Дата:

Термальні ванни і СПА
Мало хто знає, але Болгарія займає друге місце в Європі (після Ісландії) по кількості термальних і мінеральних джерел. На території країни знаходиться до 650 родовищ мінеральних вод і 2 000 джерел. Їх добова потужність складає 423 млн літрів і дорівнює потоку води Ніагарського водоспаду. Древні римляни заснували на території цієї країни 21 місто і населений пункт поблизу мінеральних джерел, і деякі з них досі носять римські імена. Недивно, що з таким багатством Болгарія пропонує туристам ряд інноваційних спа-процедур, багато з яких доповнюється застосуванням масла троянди і лаванди, які виробляються тут же. А в Поморії, невеликому містечку на березі Чорного моря, також як і на Мертвому морі добувають лікувальні грязі, з яких потім робиться різноманітна лікувальна косметика.
Болгарія
Болгарія

Розмір оригіналу:   600x360
Тип: jpg   Дата:

Історичні пам’ятки
Уздовж узбережжя Чорного моря збереглися сліди багатовікової історії і древньої культури країни. Всього у декількох кроках від сонячних і піщаних пляжів знаходяться дорогоцінні скарби і древні руїни Болгарії, відвідати які не складе труднощів, замовивши екскурсію прямо в готелі. Найцікавішими є подорожі в Несерб, одне із старих міст Європи, в 1983 році внесене в список ЮНЕСКО, а також Созополь – місто, чиї вулички пам’ятають часи античності.
культура Болгарії
культура Болгарії

Розмір оригіналу:   600x360
Тип: jpg   Дата:

Низькі ціни
Ціни у Болгарії для туристів дуже сприятливі, внаслідок чого відпочинок там виходить набагато дешевше, ніж на будь-якому з країнських курортів. Кухоль пива або чашка кави в ресторані або кафе часто коштує менше 7 гривень, пляшка вина від 18 гривень, обід обійдеться вам в 38-500 гривень, при цьому болгарська кухня вважається однією з найсмачніших в Європі. Вартість на розміщення в 4-зірковому готелі починаються від 200 гривень за добу.
готелі Болгарії
готелі Болгарії

Розмір оригіналу:   600x360
Тип: jpg   Дата:

Велика різноманітність готелів
Болгарія має величезну базу самих різних місць для нічлігу і відпочинку. До послуг туристів невеликі сімейні міні-готелі, приватні будинки для сільського туризму, кемпінги, санаторії і бази відпочинку, апартаменти, а також готелі різної зоряності – від бюджетних, до розкішних п’ятизіркових готелів на курортах, розташованих уздовж Чорного моря.
тури в Болгарію
тури в Болгарію

Розмір оригіналу:   600x360
Тип: jpg   Дата:

Вигідні турпакети
Як ми вже писали, вартість відпочинку у Болгарії невелика, відповідно турпакети, які пропонують українські туроператори також мають дуже низьку ціну. На сьогодні ця країна одна з найдоступніших продуктів на ринку, так, вартість 7-денного відпочинку в 4-зірковому готелі по системі “Усе включено” з авіаперельотом може починатися від 6,5 тис. гривень за двох! В Укураїні за такі гроші, ви ніде не відпочинете.
курорти Болгарії
курорти Болгарії

Розмір оригіналу:   600x360
Тип: jpg   Дата:

Транспортна доступність
Відправитися у Болгарію можна через турагентство, купивши одну з путівок, так і самостійно, забронювавши готель і переліт. Влітку на чорноморські курорти у Бургас і Варну літає немало чартерних рейсів, придбати квиток на які за дуже прийнятною ціною не проблема. Час польоту всього 2 години. Також дістатися до курортів можна на потягу (час в дорозі біля 2-ох діб) або власному автомобілі, благо отримувати додаткову візу Румунії для транзиту до Болгарії не вимагається, а по дорозі можна зробити невеликі зупинки в Одесі, щоб вивчити пам’ятки цих прекрасних міст.
 

22 серпня 2014

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук