Серед безлічі туристичних країн ближнього (принаймні, не дуже далекого) зарубіжжя Болгарія вигідно відрізняється поєднанням м’якого клімату, розвиненої туристичної інфраструктури, великою кількістю різноманітних курортів і пам’яток. Наші співвітчизники уподобали Болгарію ще з радянських часів, відтоді країна стала ще краща, і тепер кожен мандрівник знайде тут для себе розваги за своїм смаком.
курорти Чорного моря Болгарії
курорти Чорного моря Болгарії

Розмір оригіналу:   600x453
Тип: jpg   Дата:

Відпочинок на узбережжі Чорного моря? Будь ласка! І в якій ще країні берег називається “Сонячним”, а піски “Золотими”. Ви любитель гірськолижного спорту? До ваших послуг гірськолижні курорти європейського рівня, де знайдуть для себе усі умови і новачки, і справжні майстри гірськолижного спорту. Одне з важливих достоїнств Болгарії як курортної країни – це доступні ціни, тут є, звичайно, елітні дорогі курорти, але саме недорогий відпочинок у Болгарії став візитною карткою цієї країни.
Погода у Болгарії дуже рідко підносить несподівані сюрпризи – країна надійно захищена гірськими хребтами. Температура води в Чорному морі залишається комфортною до пізньої осені, але навіть взимку, коли вже не поплаваєш, можна відпочити на термальних курортах або на лижах відправитися підкорювати засніжені вершини. Таким чином, у Болгарії можна відпочивати круглий рік. І незалежно від того часу, в який ви приїдете у Болгарію, вас чекають в цій країні красиві пейзажі, багата історична спадщина, незрівнянна місцева кухня і, кінцево, гостинність самих болгар.
Напевно вам захочеться порадувати рідних і близьких сувенірами і подарунками з Болгарії – ви без проблем знайдете що-небудь відповідне, тому що вибір дійсно є, починаючи від традиційних алкогольних напоїв, і закінчуючи ювелірними виробами щонайтоншої роботи.

7 червня 2014

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук