Хочу поділитися враженнями, які можна отримати відпочиваючи на червоному морі, яке спрадавна притягає туристів і дайверів зі всього світу. Тут мешкає більше 1000 видів риб і 200 типів коралів. Побувавши тут одного разу, обов’язково захочеться повернутися тільки заради цього видовища, причому не обов’язково занурюватися з аквалангом, вам буде цілком досить однієї маски, за допомогою якої ви також зможете милуватися красотами підводного світу. Єгипетське узбережжя червоного моря тягнеться більш ніж на тисячу кілометрів з півночі на південь, від Суецького каналу до кордону з Суданом. Особливістю цього моря є те, що в його простори не впадає жодна річка, що забезпечує високу прозорість і солоність води, роблячи червоне море одним з найсолоніших на землі (42 грами солі на літр води). Свою назву червоне море дістало завдяки морякам, які назвали його так із-за червоних скель. Ще є версія того, що назву Морил далечіні за зміну яскраво синього кольору на червоно-коричневий під час сезонного росту водоростей.
Червоне море Єгипту
Червоне море Єгипту

Розмір оригіналу; 595x395
Тип: jpg   Дата:

Біля берегів Єгипту, завдяки жаркому клімату, температура води взимку не опускається нижче + 19 градусів, а влітку може досягати +30. На червоному морі також можна зайнятися риболовлею. Вудити рибу можна, як спінінгом, так і звичайною донкою.
Можна виловити дуже навіть симпатичну рибку, яку ви ще довго розглядатимете. На курортах Єгипту щорічно проводять змагання міжнародного рівня по рибному лову. Там, де немає коралів, можна пополювати з підводною рушницею. Корали – національне надбання Єгипту. За їх ушкодження ви можете отримати великий штраф. І вивозити їх з країни також категорично заборонено! Ну, і, звичайно ж, на червоному морі безмежні можливості для віндсерфінгу, водних лиж і різних інших видів водного спорту. Щоб оцінити усі ці принади, досить відправитися в туристичне агентство та купити тур до Єгпету за досить невеликі гроші.

Море Єгипту
Море Єгипту

Розмір оригіналу; 603x383
Тип: jpg   Дата:

9 грудня 2013

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук