дайвінг в Єгипті
дайвінг в Єгипті

Розмір оригіналу:   720x461
Тип: jpg   Дата:

Хочу розповісти про те, як я вирішила стати дайвером, коли відвідала Єгипет. Я в житті ніколи не набиралася сміливості для того, щоб зануритися з аквалангом у море. Та і взагалі, не склалося якось у мене із стихією бога нептуна – на ти ми так і не перейшли.
Сказати про те, що я в плаванні повний нуль, звичайно ж, не можна. Але все таки вважаю за краще не ризикувати особливо і не випробовувати долю, тому вважаю за краще плаванню на глибинах, місця де трохи побезпечніше і подрібніше.
Я собі і представити не могла до приїзду в Шарм-ель-Шейх, що настільки доступний підводний світ.
Відпочивали ми на узбережжі бухти Майа в одному з багатьох розташованим там готелів. Це досить затишне містечко надійно захищене від хвиль з відкритого моря. Тут можна цілком добре покататися на водних лижах, та і взагалі, осягати віндсерфінгові ази. Прозора, тепла водиця вабить до себе купальщиків. Ми вирішили за рекомендацією своїх знайомих прихопити на пляж маски і ласти. На нашу думку, швидше за все ми б побачили декілька кольорових рибок та пару шматків коралів. І ми абсолютно не були готові до того, що відкрилося перед наші ясні очі!
Дно рівне і полого опускається в глибину. І повірте, що навіть той, хто взагалі практично не уміє плавати, себе відчує найупевненіше. Усе що від вас знадобиться – опустити в масці обличча у воду, дихати спокійно через спеціальну трубочку і плисти. Та і якщо що-небудь станеться, завжди є можливість встати на ноги. Тільки в обов’язковому порядку на ноги слід одягати закриті ласти або гумові тапочки – тут дно рясніє морськими їжаками, у яких досить гострі голки.
Отже. Пливу я собі, мірно розмахуючи ногами, спостерігаю цілком звичну картину. І раптом! Прямо переді мною справжнісінький кораловий риф! У усій своїй красі і пишності. Він примудряється досить різко піти на глибину метрів десяти, проте це зовсім не лякає, адже мілина-то надійна під ногами.
Я спостерігала настільки прозору воду, що могла бачити в радіусі ста метрів, а може і того більше. Під собою спостерігаєш підводну рівнину з досить химерними кораловими островами. Десь в глибині плавають досвідчені дайвери, залишаючи за собою шлейф  сріблястих бульбашок, ковзають немов тіні, великі риби. Повірте, дуже разючий контраст між пустинним голим берегом і буйством у підводному світі життя. Мешканці цих рифів  красуються такими яскравими фарбами, що іноді може здатися, що їх освітлюють флуоресцентні невидимі лампочки. Неможливо відірватися від подібного видовища!

4 жовтня 2015

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук