Багато хто вважає, що їздити в Єгипет можна тільки заради того, щоб повалятися на пляжі і поїсти до відвала по системі “Усе включено”. Але це зовсім не так! Історія стародавнього Єгипту і прекрасне Червоне море – ось що дійсно коштує уваги кожного туриста.
Пізнати усю морську красу можна тільки відвідавши дайвінг екскурсію. Проходити усе буде дуже просто: вас довезуть до порту на автобусі, посадять на яхту і ви попливете до якого-небудь рифа, щоб почати пірнати.
Дайвінг на Червоному морі
Дайвінг на Червоному морі

Розмір оригіналу:   600x410
Тип: jpg   Дата:

Пояснюють усі методики і техніку підводного занурення спеціальні інструктори, тому тим, хто злегка труситься, боятися нічого. Крім того, з кожною людиною спускається інструктор під час першого занурення. Ви постійно будите під контролем, тому не хвилюйтеся. Хто не хоче занурюватися може просто плавати з маскою уздовж того ж рифа.
Дайвінг в Єгипті
Дайвінг в Єгипті

Розмір оригіналу:   600x408
Тип: jpg   Дата:

Що ви будите відчувати при зануренні? Ну найперше – це дуже важке спорядження, особливо дівчатам важко з ним йти до краю яхти, тому завжди хлопці інструктори допомагають дотягнути балони.
Підготовка до занурення
Підготовка до занурення

Розмір оригіналу:   600x409
Тип: jpg   Дата:

Проте як тільки ви опинилися у воді, то вага балонів вже не відчувається. Ви тримаєтеся на поверхні за допомогою жилетів, які входять в костюм. Дуже усім вам здасться дивним процес плювання в маску – це радять робити усі інструктори перед спуском, щоб маска не запітнівала – забавно, але факт. Коли ви занурюватиметеся, вам повільно здуватимуть жилет, і тут ви відчуєте усю привабливість тиску води на ваші вуха, впоратися з ним легко, досить просто затиснути ніс і як би видихнути через вуха.
Дайвінг на Червоному морі
Дайвінг на Червоному морі

Розмір оригіналу:   600x349
Тип: jpg   Дата:

І коли ви впораєтеся із страхом і усіма проблемами першого занурення, то вашому погляду відкриється непередаваний красивий світ Червоного моря! Стільки чарівних фарб на глибині ви не побачите майже ні де у світі, особливо ні де за такі копійки, як в Єгипті. Корали, рибки, рачки, медузки – стільки різних смішних і чарівно переливаючихся живих організмів! Знайте, що випробувати треба усі стихії, які є присутніми на землі: вогонь, воду, землю, повітря. Але ось саме воду і її безкрайню глибину краще пізнавати в Єгипті, серед безлічі коралів.
Займалася дайвінгом я потім на Чорному та Середземному морі – але усе не те! Немає нічого шикарнішого, ніж мій перший досвід в морі – досвід занурення у величну красу морського життя Червоного моря.

12 липня 2014

Автор:

Дайвінг на Червоному морі в Єгипті Оцінка: 4.00 з 5
Всього оцінок: 1
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук