Дайвінг на Тенеріфе забезпечений відмінними умовами острова для занурень.
дайвінг на Тенеріфе
дайвінг на Тенеріфе

Розмір оригіналу:   647x477
Тип: jpg   Дата:

Тут можна не лише насолодитися плаванням в оточенні косяка сріблястих рибок, але і порадіти присутністю гігантських скатів.
Біля берегів цього знаменитого острова Канарського архіпелагу знаходиться понад 30 ділянок для дайвінгу. Велика частина з них розташована на південному і південно-західному узбережжі Тенеріфе. Океан в цих місцях завжди спокійний, а флора і фауна підводного царства зачаровують своєю неповторною красою. Крім того, аквалангісти зможуть досліджувати затонулі кораблі. Самими кращими місцями для дайвінгу вважаються ті, що розташовані недалеко від Плайя Параісо і Лас Гал’єтас, а також в районі Гіа де Ісора. Не менш цікавий і Пуерто де ла Крус на півночі острова.
Підводна екосистема Тенеріфе не наділена багатством рифів і коралів, але гроти, печери і скелі, що створили в канарських глибинах фантастичні пейзажі, здатні прекрасно задовольнити навіть найвимогливіші побажання дайверів. Тутешній підводній фауні властиві свої неповторні особливості. У цих водах можна зустріти велику кількість мурен, кам’яних окунів і вугрів. Ближче до піщаного дна спостерігаються доради, морські лящі і уклейки, а місця, рясно покриті мулом, зробилися притулком для акул-ангелів.
гігантські скати на Тенеріфе
гігантські скати на Тенеріфе

Розмір оригіналу:   511x293
Тип: jpg   Дата:

Тим, хто бажає подивитися на дельфінів-афалін і гринд, слід неодмінно відправитися до протоки Ла Гомерой і Тенеріфе.
Туристам, прибулим на острів виключно з метою занять дайвінгом, слід розміститися недалеко від дайв-центра. Наприклад, багато мандрівників дуже люблять зупинятися в містечку під назвою Коста дель Сіленсіо, що знаходиться на півдні Тенеріфе.
Усі, хто випробовує пристрасть до підводних печер, не розчаруються зануренням в Куева де лос Сереброс. Це дуже цікава ділянка, природна пишність якої підкорить навіть досвідчених нирців.
В процесі вибору дайв-центрів необхідно спиратися як на рівень підготовки, так і на переваги. Наприклад, ділянка під назвою “Кондесіто” більше підходить для аквалангістів-новачків, що захоплюються таємницями потерпілих крах кораблів. Саме у цьому місці покоїться судно “Фаро”. До числа популярних дайв-центрів також входить “Куева дель Пальм Марі” – печера, що знаходиться на глибині від 17 до 40 метрів.
Південно-західні береги Тенеріфе, які відомі своїми живописними скельними утвореннями, також здатні похвалитися великим рядом місць для дайвінгу. “Пунта Бланка” (глибина від 12 до 30 метрів) є найбільш затребуваною ділянкою для занурень. Трохи далі на північ розташований дайв-центр “Маска” (глибина від 25 до 50 метрів), де дайвери зможуть вдосталь намилуватися великими колоніями чорних коралів. Крім того, варто звернути увагу на ущелині “Барранко Секо” і дайв-центр з поетичною назвою “Атлантида”, розташований на глибині від 16 до 25 метрів.

18 вересня 2015

Автор:

Дайвінг на острові Тенеріфе – кращі місця для занурень Оцінка: 4.67 з 5
Всього оцінок: 3
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук