Не лише древні храми, піраміди і інші пам’ятки разом з пляжним відпочинком притягують в Єгипет мандрівників, адже однією з головних “фішок” цього туристичного напряму є дайвінг. Підводний світ, особливо Червоного моря настільки красивий і настільки різноманітний, що занурившись одного разу, хочеться знову і знову це робити, а враховуючи прийнятні ціни, дайвінгом в Єгипті може займатися практично кожен охочий. І раз мова зайшла про ціни, то вартість навчання дайвінгу і занурення в основному залежить від розташування школи – тобто, якщо ви навчатиметеся на одному з елітних курортів, то, відповідно і грошей вам доведеться заплатити більше і навпаки.
дайвінг в Єгипті
дайвінг в Єгипті

Розмір оригіналу:   670x420
Тип: jpg   Дата:

Вартість навчання залежить і від того, на скільки днів розрахований курс, після закінчення якого видається спеціальний сертифікат, ну а самих шкіл дайвінгу дуже багато – вони є практично на будь-якому єгипетському курорті і Хургада є одним з самих відповідних місць для навчання дайвінгу або відточуванню наявного середнього або професійного рівня. Тут є найбільша кількість місць для занурень, величезна кількість шкіл дайвінгу і дайв-центрів з професійними інструкторами. Окрім Хургади, звичайно є і інші чудові курорти Єгипту з вильотом з Києва, де можна відточувати свою майстерність дайвера – так, наприклад, можна відправитися на острів Абу Рамада. Дуже привабливим для дайверів є риф Сент-Джонс, який знаходиться біля кордону з Суданом, – занурившись під воду, можна помилуватися прекрасним кораловим лісом, постежити за черепахами, тунцями, скатами манта і акулами. До речі, підводна видимість в цих місцях складає майже 30 метрів!
До найкращих місць для занурень також відносяться: острови Малий і Великий Брат, Тиран, Гіфтун (він є незаселеним), рифи Марса Алам і Абу-Галава, півострів Сінай і багато інших.

26 січня 2015

Автор:

Дайвінг в Єгипті: місця, школи, ціни Оцінка: 4.00 з 5
Всього оцінок: 1
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук