Прихильники творчості Шекспіра поза сумнівом захочуть відвідати замок, в якому розігралася трагедія принца данського Гамлета. Великий Шекспір назвав свій замок Эльсінор, жителі Данії називають його Кронборг, а для численних туристів це просто Замок Гамлета.
Данія замок Гамлета
Данія замок Гамлета

Розмір оригіналу; 617x449
Тип: jpg   Дата:

Шекспір у своїй трагедії описав драматичну долю старшого сина короля Ютландії Амлета. Знаменитий замок Кронборг був зведений королем Эріком Памерандским. Кожен наступний правитель вважав своїм боргом щось добудувати в замку або щось поміняти. Гармати, відлиті з бронзи і сьогодні вітають залпом данську королеву.
Вони досі знаходяться в справному стані. У замку постійно ніхто не живе, велика його частина – це музей. У цому музеї Данії зберігаються знамениті гобелени, на яких виткані данські королі. Говорять що гобеленів було рівно 100, але багато які були загублені і зараз можна побачити тільки 43. Більшість з них – це прекрасні роботи художника Кліперу. Унікальність гобеленів полягає в тому, що вони неначе “стежать” за тими, хто проходить повз них, супроводжуючи поглядом.
Королівська церква вражає красою внутрішньої обробки. Зачаровують дивовижною красою нервюри і майстерно написані сюжети з біблейського життєпису. У церкві знаходиться орган і старовинний музичний інструмент початку 17 віків. Тут часто проходять прекрасні органні концерти.

9 грудня 2013

Автор:

Данія замок Гамлета принца Данського Оцінка: 4.50 з 5
Всього оцінок: 2
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук