Туреччина – країна з дивними і прекрасними курортами на будь-який смак: будь -то літній відпочинок, або навіть зимовий.
Літній пляжний сезон триває в Туреччині з квітня по листопад, а в решту часу прохолодна погода. Для гірськолижників курортний сезон – з грудня по березень.
На території Туреччини розташовано декілька гірськолижних курортів, що мають високий рівень сервісу і доступні ціни.
Однією з таких зон відпочинку є гірськолижний курорт Даврас, розташований між трьома чистісінькими кристально чистими гірськими озерами Гольчюк, Ковада і Еирдир.
Даврас
Даврас

Розмір оригіналу:   821x402
Тип: jpg   Дата:

Даврас обслуговується двомісним крісляним підйомником протяжністю 1121 метрів і бугелем.
Гірськолижний центр Даврас був відкритий в 2006 році – це досить молодий, але перспективний курорт. Недалеко від Давраса – середземноморське місто Іспарта. Курорт знаходиться в 164 км від Антальї і в 58 км від міжнародного аеропорту, що дозволяє поєднувати відпочинок на пляжі і катання на гірських лижах.
Доступні ціни, високий рівень сервісу і прекрасні можливості для катання говорять на користь зимового відпочинку саме в Туреччині.
Гірськолижний Даврас підходить як для новачків в гірськолижній справі і дітей, так і для досвідчених лижників-професіоналів, усі знаходять тут свою гірськолижну трасу.
Траси для катання розташовані на висотах 1650-2500 метрів над рівнем моря. В основному переважають траси середньої складності.
На тренувальній трасі передбачені зручності: функціонує ліфт для тих, хто навіть перед підйомником повинен пройти курс навчання.
Для новачків – інструктора і лижні школи з прямим виходом на тренувальний схил. Для любителів – практично увесь простір Давраса. Для любителів екстриму – 2 чорних траси із загальною протяжністю 3700 м і перепадом висот 550 м.
На курорті Даврас о ваших послуг гірськолижні траси, прокат гірськолижного устаткування, послуги інструкторів.
Популярність турецьких гірськолижних курортів росте з кожним роком, тому в країні практично щороку відкриваються нові курорти і готелі, а туристичні компанії постійно підбирають нові тури до Туреччини.

5 червня 2014

Автор:

Даврас – гірськолижний курорт Туреччини Оцінка: 4.00 з 5
Всього оцінок: 1
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук