Як узнати розклад потягів?
В Україні тільки один перевізник – «Укрзалізниця», тому дізнатися про актуальний розклад потягів досить просто – подивитись інформацію на офіційному сайті. Переходимо на сайт і відразу переходимо на вкладку «Пасажирам», далі «Розклад руху призначених пасажирських поїздів», а потім заповнюємо інформацію про поїздку (не забудьте дату).
розклад руху пасажирських поїздів
розклад руху пасажирських поїздів

Розмір оригіналу:   670x638
Тип: jpg   Дата:

Далі Вам буде надана повноцінна інформація про усі проїжджаючі потяги і наявність місць. Цій інформації можна вірити на 100%, на цьому ж сайті можна подивитися новини «Укрзалізниці» та зміни, які відбудуться у найближчий час.
Як узнати розклад автобусів?
Саме кращі – знайти інформацію в мережі по запитах, приміром: «Розклад Дніпро». Багато регіональних сайтів надають таку інформацію, але якщо ви хочете її бачити тільки на одному сайті – переходите на bus.com.ua.
У правому кутку пишіть назву міст, після чого ви побачите наступне вікно і там треба натиснути «Знайти зупинку». Ось і наша інформація, додаткову дізнаєтеся на тій же сторінці. Усі картинки клікабельні. На рахунок достовірності інформації, то не даю усе 100% гарантії, буває сходиться, а буває і ні. Якщо є номер автостанції – дзвоните їм на пряму.
Дізнатися розклад транспорту в Києві можна на сайті www.ptakiev.info. Інформація по транспорту надається по кожній автостанції, також ви можете подивитися адресу і актуальні телефони для уточнення інформації. На цьому ж сайті ви можете дізнатися про актуальні автобуси та маршрутні таксі по самому місту Київ.
Як узнати розклад електричок?
Електрички поширені по усій Україні. Деякі з них ходять кожен день, інші по особливому розкладу. Актуальну інформацію про розклад електричок по Україні краще дивитись також на офіційному сайті «Укрзалізниці», також можете скористатися сервісом «Яндекс.Розклад».
Про те, як дізнатися розклад транспорту тепер ви знаєте. У наступних статтях ми поговоримо про те, де можна знайти попутників у ваш похід або приєднатися до них.

24 вересня 2016

Автор:

Де можна узнати розклад транспорту Оцінка: 4.50 з 5
Всього оцінок: 2
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук