Чорногорія
Чорногорія

Розмір оригіналу:   860x500
Тип: jpg   Дата:

Проблема дефіциту місць в чорногорських готелях, яка існувала минулого літа, нікуди не поділася. Про це кореспондентові порталу ozi.pp.ua розповіли туроператори, працюючі на напрямі.

По словах Любові Чучмаєвої, прес-секретаря туроператора "ПАКС", за попередніми оцінками продажів по акціях раннього бронювання, які почалися в грудні, попит на напрям збільшився на 60%  по порівнянню з аналогічним періодом минулого року. А число готелів залишилося тим самим. «Вибирають найчастіше двотижневі тури в перевірені сімейні і топові готелі, які вже через місяць стануть недоступні для бронювання. Зараз знижки на них досягають 30% при цьому цінник виріс у рамках інфляції – на 3-5%», – підкреслила вона.

Вирішенню проблеми нестачі місць не посприяє і те, що один з гравців напряму, туроператор TUI, збільшив об'єми перевезення в порівнянні з минулим роком – зокрема, кількість місць на блоках. Компанія відправляє туристів в Тиват з кінця травня по кінець вересня з Києва на бортах авіаліній.

PR- менеджер туроператора Тетяна Круглова підтвердила, що цього року дефіцит готельної бази в Чорногорії очікується ще більше, ніж раніше, – в майбутньому сезоні збільшують свою активність і європейські туроператори. «Ми знаємо, що попит росте не лише у нас: наші партнери в TUI Global додають рейси з Європи», – розповіла експерт. Цю тенденцію підтвердив і глава туроператора "ПАКС" Максим Лобанов.

За її словами, для того, щоб задовольнити запити туристів, компанії довелося максимально збільшити об'єми розміщення в готелях за рахунок розширення квоти кімнат в популярних готелях країни, а також додавання нових вілл.

Менш гострою ситуацію робить те, що частина місць на рейсах використовуватимуться під тури в Дубровник(Хорватія) з авіаперельотом через Тиват. А також те, що ще один туроператор, працюючий на напрямі, ANEX Tour, не став збільшувати об'ємів перевезення – як і минулого року, тури формуються на базі рейсів Azur Air в Тиват двічі в тиждень.

16 лютого 2018

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук