татуювання у вигляді Будди
татуювання у вигляді Будди

Розмір оригіналу:   575x364
Тип: jpg   Дата:

З Шрі-Ланки депортували іноземну туристку з татуюванням у вигляді Будди на руці. Влада острова Шрі-Ланка вважає, що таке татуювання ображає почуття віруючих.
Наомі Колман була затримана в Шрі-Ланці. На ній була одягнена футболка з коротким рукавом, яка відкривала татуювання на руці. На ній був зображений Будда, що сидить на Лотосі.
“Коли я діставала свою валізу в аеропорту один з таксистів підійшов до мене і сказав, що татуювання з Буддою на Шрі-Ланці може стати для мене великою проблемою”, – сказала Колман, – “Поліцейські забрали мене із стоянки в аеропорту, не давши нічого пояснити”.
По словах Колман поліцейські відвезли її в ділянку, де оголосили про те, що вона буде депортована на батьківщину після того, як влада перевірить її, а, донині, вона повинна буде сидіти у в’язниці.
Цей випадок не перший. Така ж ситуація виникла минулого року з британським туристом. Він був депортований із-за татуювання у вигляді Будди на плечі. У серпні 2012 року трьох французьких туристів посадили у в’язницю на 6 місяців за те, що вони цілували статую Будди. Місцева влада так само визнала цю дію образою почуттів віруючих.
Від автора: шановані мандрівники, якщо у вас немає можливості або бажання подорожувати з місцевим гідом, то настійно рекомендуємо ретельно вивчити традиції країни, яку збираєтеся відвідати самостійно.

15 травня 2014

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук