сходження на Еверест
сходження на Еверест

Розмір оригіналу:   250x167
Тип: jpg   Дата:

Влада Непалу зробила офіційну заяву про те, що сходження на Еверест знову дозволені.
Як відомо, заборона на сходження альпіністів на Еверест була введена в квітні 2015-го року після руйнівних землетрусів, що сталися в Непалі цієї весни, коли жертвами стихії стали майже дев’ять тисяч місцевих жителів, у тому числі близько двадцяти альпіністів, що знаходилися на базі біля підніжжя Евересту. Міністерство туризму Непалу вважає, що дозвіл сходжень на гірський пік стимулює турпотік в країну.
Згідно із статистичними даними, приблизно 40% туристів прибувають в Непал саме для сходження на Еверест. Першим альпіністом, який підкорить Еверест в поточному сезоні, буде японець Нобуказу Курікі – він відправиться на маршрут самостійно сьогодні.
Незважаючи на усі заходи, прийняті Непалом для відновлення турпотоку в країну, результатами країна доки похвалитися не може – ймовірно, за підсумками року місцеві фахівці турбізнесу зафіксують приблизно 40% падіння в’їзного турпотоку.
Зараз непальська влада активно намагається відновити гірські стежки і мости, щоб підготуватися хоч би до майбутнього сезону сходжень. Поки що самим затребуваним районом серед туристів, що цінують активний відпочинок, являються трекінгові маршрути по гірському масиву Аннапурні.

6 вересня 2015

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук