звуки Великобританії
звуки Великобританії

Розмір оригіналу:   480x330
Тип: jpg   Дата:

Творці нового рекламного ролика Sounds of Great Britain, покликаного надихнути туристів на відвідування Великобританії, записали саундтрек, до якого увійшли звуки чаю, що ллється в чашку, гудок чорного кеба і бій курантів Біг-Бена.
Воістину британські звуки і картина життя країни на тлі саундтреку показують туристам сучасну Великобританію, повідомляє VisitBritain. Рекламна кампанія забезпечена підбіркою звуків, що нагадують про знакові місця, людей і пам’ятки країни, як наприклад гул залізничного потягу Dartmouth Steam Train, вигуки глядачів під час тенісного турніру Уїмблдону, гуркоти музичного фестивалю Lovebox і навіть тиша, що панує в уельському замку Карфіллі (Caerphilly).
Цифрова версія нової рекламної кампанії пропонує інтернет-користувачам по всьому світу створити свій особистий рекламний ролик і персональний маршрут по Великобританії. Завершивши стадію редагування, вони зможуть дізнатися більше про вибрані ними маршрути на VisitBritain’s LoveWall і поділитися своїми планами з друзями через Facebook і Twitter.

Відео: звуки Великобританії (Sounds of Great Britain)

саундтрек який показує туристам сучасну Великобританію за допомогою звуків

25 лютого 2014

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук