Фотографії Венеції зверху були зроблені з Дзвіниці Святого Марка (Кампанілла Сан Марко), яка має висоту 92 метри. Потрібно відмітити, що вік цієї споруди можна рахувати дуже і дуже великим. Більше того, її цілком можна називати древньою. Як, втім, і саму Венецію, яка ніколи повністю не перебудовувалася. Вона виглядала і відчувалася точно так багато віків назад. Думаю, більшість мандрівників саме тому і цінують Венецію, оскільки насправді жодного схожого на неї міста у світі немає. Венеція – це ексклюзив, який ніхто і ніколи на цій планеті вже не зможе повторити.
Дзвіниця Святого Марка
Дзвіниця Святого Марка

Розмір оригіналу:   1056x1600
Тип: jpg   Дата:

Але повернемося до Дзвіниці Сан-Марко. З якою не усе так однозначно, як може здатися на перший погляд. Побудували її ще в 9 столітті. Тобто, ви можете припустити, що їй більше 1000 років. Між тим, це не так! Вежа дійсно височіла над Венецією тисячу років. Проте, те, що бачимо ми, зовсім не та сама старовинна споруда. У 1902 році, 14 липня, вона чомусь узяла і рухнула. Ймовірно, стояти їй просто набридло. Є навіть знамените фото, зроблене фотографом з сусідньої будівлі.
Він встиг зафіксувати момент обвалення!
фото Дзвіниці в момент обвалення
фото Дзвіниці в момент обвалення

Розмір оригіналу:   251x368
Тип: jpg   Дата:

Тільки представте історичну цінність цього знімка. Адже зроблений він був без якого-небудь натяку на цифрову техніку (до її появи залишалося близько 100 років), старим, примітивним фотоапаратом. Дійсно промисел небес. Проте тепер ми знаємо, як це було. Цікаво, що при падінні не постраждала жодна людина! Хоча людей (тих же туристів) вже тоді у Венеції було предостатньо.
Впродовж довгого часу влада Венеції не могла вирішити чи варто перебудовувати Дзвіницю або ж залишити усе, як є. У результаті, дійшли висновку: відновлювати, та так, щоб ніхто не помітив відмінностей з оригіналом, в найдрібніших подробицях, дотримуючи точність навіть в розташуванні.
Дзвіниця Святого Марка
Дзвіниця Святого Марка

Розмір оригіналу:   1056x1600
Тип: jpg   Дата:

Ну а сьогодні кожен мандрівник вважає своїм боргом видертися (жарт, звичайно, туристів возить ліфт) на Кампаніллу і зробити фото Венеції з висоти. Краще, ніж звідси фотографії напевно не виходять ніде.
Фото дзвіниці Святого Марка
Фото дзвіниці Святого Марка

Розмір оригіналу:   1600x1063
Тип: jpg   Дата:

3 серпня 2014

Автор:

Дзвіниця Святого Марка у Венеції Оцінка: 4.00 з 5
Всього оцінок: 1
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук