Ейфелева вежа  є символом Парижу. Ця унікальна і своєрідна споруда за задумом і по втіленню, вона вражає своїми розмірами. Вежа була спроектована Гюставом Ейфелем і побудована в 1889 році для Всесвітньої виставки. Для цього періоду характерне прагнення інженерної думки перетворити кожен вид мистецтва, пристосувати його до нового ходу життя. Завдяки змінам в архітектурі з’явилася можливість будувати легкі динамічні будівлі підвищеної міцності. Ейфелева вежа, яка здається ажурною спорудою складається з 15000 зварених металевих деталей, її вага дорівнює 7000 тонн. Вона покоїться на чотирьох величезних пилонах з цементною основою. Висота вежі- 320 метрів, вона складається з трьох рівнів – перша платформа знаходиться на висоті 57 метрів, друга – 115 метрів, і третя – 274 метри. З висоти Ейфелевої вежі відкривається чудова панорама Парижу.
Ейфелева вежа
Ейфелева вежа

Розмір оригіналу; 434x597
Тип: jpg   Дата:

Історія Ейфелевої вежі мала свої зльоти і свої падіння, в одно час її хотіли навіть розібрати, називаючи її чудовиськом, яке псує зовнішній вигляд міста. Але сьогодні неможливо вже уявити собі Париж без Ейфелевої вежі.
Ейфелева вежа
Ейфелева вежа

Розмір оригіналу; 700x525
Тип: jpg   Дата:

Охочі можуть піднятися на другу платформу за 7 євро, або на третю – за 11 євро. На кожному поверсі є бари і ресторани. Над третьою платформою знаходиться ще один ресторан, потрапити в який можна тільки за попереднім записом, записавшись приблизно за півроку
Ейфелева вежа вночі
Ейфелева вежа вночі

Розмір оригіналу; 618x502
Тип: jpg   Дата:

Увечері включається підсвічування і вежа набуває абсолютно іншого вигляду. Починаючи з 10 годин вечора, перші 10 хвилин кожної нової години вежа додатково осяюється сотнями спалахів, це незабутнє видовище. На жаль, статична фотографія не в змозі передати усієї тієї краси, що супроводжується захопленими вигуками глядачів.
фігурки Ейфелової вежі
фігурки Ейфелової вежі

Розмір оригіналу; 500x361
Тип: jpg   Дата:

Фігурки Ейфелевої вежі – улюблений сувенір для численних туристів. У будь-якому кіоску є великий вибір сувенірів із зображенням Ейфелевої вежі.
Ейфелеву вежу практично видно з будь-якого району Парижу, але кожного разу озираючи її знову і знову переживаєш це незвичайне відчуття прекрасного.

9 грудня 2013

Автор:

Ейфелева вежа – символ Парижу Оцінка: 4.83 з 5
Всього оцінок: 6
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук