Кожен з вас погодиться з тим, що туризм є одним з найулюбленіших способів відпочинку всіх людей на нашій планеті. Особливо загадковим та привабливим є так званий екологічний туризм – нове відгалуження, яке передбачає мандрівку з метою дослідження флори та фауни. Екотуризм  об’єднує в собі такі види діяльності, як захист навколишнього середовища – річок, озер, гір та лісів, збір лікарських рослин, спостереження за тваринами, птахами, рибами тощо.
В Україні екоголічний туризм набуває кожного наступного року все більшої популярності серед молоді. Туристи подорожують по різних куточках країни та вивчають території з незайманою дикою природою. Нову хвилю туризму підхопили й вітчизняні бізнесмени, які вбачають в екотуризмі досить прибутковий сектор для просування власного бізнесу.
екоголічний туризм
екоголічний туризм

Розмір оригіналу:   670x500
Тип: jpg   Дата:

Слід зауважити, що екологічний туризм базується на застосуванні виключно екологічно чистих видів транспорту, тобто безмоторних човнів, плотів, велосипедів. Відповідно, для туристів-початківців цей спосіб подорожування є досить доступним, адже не доводиться тратити гроші на квитки та пальне. Концепція екотуризму базується на тому, щоб в будь-яких своїх діях під час мандрування користуватись лише тим, щоб дає сама природа без нанесення їй шкоди. Іншими словами, екотуристи завжди прагнуть до простоти та пристосовуються до природних умов.
екологічна подорож
екологічна подорож

Розмір оригіналу:   670x500
Тип: jpg   Дата:

Під час екологічних подорожей віддається перевага таким продуктам харчування, як гриби, ягоди та чаї з лікарських трав. Завдяки унікальному впливу лікарських трав відбувається профілактика серцевосудинних захворювань, порушень кишково-шлункового тракту та покращується потенція. Як відомо, завдяки здоровому способу життя та вживанню напоїв з цілющих лікарських трав можна позбутись багатьох хронічних захворювань, таких як ГРЗ, гастрит, невроз, неврит, бронхіальна астма та гепатит.
Окремим різновидом екотуризму вважається так званий сільський туризм, який полягає в тому, що група туристів тимчасово оселяється в сільському будиночку поблизу мальовничої природи. Частину свого часу подорожуючі витрачають на ознайомлення з сільськогосподарськими роботами, в яких вони приймають безпосередню участь. Завдяки цьому молодь здобуває корисні навики по вирощуванню сільськогосподарських рослин та дерев, та догляду за домашніми тваринами. Все це в комплексі з туристичними походами чудово покращує тонус організму, сприяє покращенню загального самопочуття та здоров’я людей.

16 березня 2015

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук