Вагомі італійські туристичні оператори висувають думку, що туристичний сезон в Італії необхідно продовжити до середини жовтня. Така пропозиція з’явилася, в результаті того, що у зв’язку з не сприятливими для туристів погодними умовами, країна втратила не малу частину прибутків.
У поточному році у багатьох готельних комплексів прибуток значно знизився, що поставило ряд готелів на грань виживання. Це пов’язано з тим, що в поточному туристичному сезоні погода була дощовитою і вітряною, а також були випадки повеней і стихійних лих. Саме з цими катаклізмами природи туроператори зв’язують потік приїжджих, що зменшився, з країн Європи і Америки.
Екскурсійні тури в Італію виявилися не такими популярними у туристів. Менеджери італійських готелів і готельних комплексів склали прохання про продовження туристичного сезону, склавши у свою чергу нові екскурсійні тури. За відомостями синоптиків погода, починаючи з кінця вересня і по середину жовтня, має бути прийнятною, що, на їх думку, повинно притягнути більше число відпочивальників. Цей чинник повинен посприяти поліпшенню фінансового прибутку готелів і ресторанів. Що, поза сумнівом, поліпшить фінансові впливи в казну Італії.
екскурсії по Риму
екскурсії по Риму

Розмір оригіналу:   670x440
Тип: jpg   Дата:

Щоб притягнути туристів в країну туристичні оператори представляють нові цікаві програми. До речі, новинкою стане екскурсійна програма “Уся Італія плюс Мілан”. У мандрівників з’явиться можливість ознайомитися з основними історичними місцями і пам’ятниками архітектури Італії за тижневу поїздку. Вони об’їжджають міста, які охоплюють класичні італійські тури, наприклад: Венецію, Рим, Флоренцію, Мілан, Турін та ін. Ця екскурсійна поїздка є прийнятним відношенням ціни до якості. Якщо ж вас зацікавили класичні екскурсійні програми, то вони, поза сумнівом, мають на увазі екскурсії по Венеції і Риму. Адже ці місця є найпопулярнішими серед туристів і поєднують в собі історичні місця і пам’ятники різних епох.
екскурсія на гондолі по Венеції
екскурсія на гондолі по Венеції

Розмір оригіналу:   670x440
Тип: jpg   Дата:

Більшість екскурсій по Італії мають на увазі також відвідування Неаполя, Флоренції, Мілану, Генуї. Кваліфіковано підібрані екскурсійні програми приділяють велику зацікавленість до культурних цінностей і історичних місць країни. Туроператори підготували велику кількість як індивідуальних, так і групових туристичних турів. Усе залежить від вашого вибору і фінансових можливостей. Якщо ж ви уперше в Італії і ваша поїздка розрахована всього на пару днів туристичні оператори рекомендують використовувати традиційні екскурсійні програми, наприклад: Прогулянка по Флоренції, Римська класика, по Гранд-Каналу на гондолі і знайомство з Венецією.

30 вересня 2014

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук