митний контроль в ЄС
митний контроль в ЄС

Розмір оригіналу:   250x159
Тип: jpg   Дата:

У зв’язку з масовим напливом біженців в Європу багато країн ЄС вимушені ввести ряд додаткових перевірок на кордоні.

Так, Австрія посилила митний контроль на кордонах з Угорщиною і Німеччиною із-за величезного числа мігрантів, що хлинули на території цих країн. У свою чергу Німеччина з 30.08.2015 ускладнила процедуру перетину свого кордону з Угорщиною.
Ускладнена процедура пограничного контролю відбивається на швидкості перетину туристами кордонів між країнами, як автомобільним транспортом, так і залізничним.

Як повідомляють європейські інформагентства, за 2015 рік Угорщина прийняла більше ста тисяч мігрантів, і тільки в серпні – майже тридцять п’ять тисяч. Щодня кордон Угорщини перетинає близько 2000 біженців.
Влада ЄС вже готується до припливу мільйонів мігрантів з країн Близького Сходу, оскільки Будапешт зі свого боку призупинив дію європейського регламенту “Дублін-3″, що раніше регулював міграційні потоки. Тепер біженці, що потрапляють в Угорщину, можуть вільно продовжувати своє пересування по території Європейського союзу. Влада багатьох країн Європи закликає Євросоюз до перегляду законодавства про вільне пересування.
Нагадаємо, що 1.09.2015 на Східному вокзалі Будапешта (Келеті) стався колапс: тисячі мігрантів штурмували ж/д склади, намагаючись потрапити в Австрію і Німеччину. Поліція закрила вокзал і пропускала у вагони тільки тих, хто мав в паспорті шенгенську візу.

6 вересня 2015

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук