фестиваль фламенко
фестиваль фламенко

Розмір оригіналу:   300x207
Тип: jpg   Дата:

З 21-го лютого по 8 березня в іспанському містечку Херес пройде грандіозний фестиваль фламенко, який по праву вважається однією  з найяскравіших подій у світі танців. Перелік танцюристів, що беруть участь в заході, включає імена всесвітньо відомих зірок фламенко. Як у кожного з міст, що славляться фестивалями фламенко, у Хереса відзначається своя музична специфіка, свої традиції і особливості.
Хоча основні події проходять на сцені театру Вільямарта, у фестивальні заходи занурюється усе місто. Здається, в цей час тут немає місця, де не довелося б почути звуку кастаньєт і дзвінкого стука каблуків. В цілому фестиваль є грандіозним дійством за участю безлічі співаків, гітаристів і танцюристів. У його рамках проводяться різні концерти, виставки, конкурси, а також уроки танців, які можуть відвідати усі гості та туристи, які приїхали до міста.
Не дивлячись на те, що для багатьох фламенко асоціюється з Іспанією в цілому, зародився танець саме в Андалусії під впливом культури маврів, а також індійських і європейських циганів. Безпосередньо Херес, що є батьківщиною однойменного вина, різних видів якого налічується більше 30-ти, частенько називають колискою фламенко, що повною мірою і відбивають пісні, які розносяться над мавританським замком і циганським кварталом, звучні гітари і виконувані танці.

21 лютого 2014

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук