Чехія у вересні
Чехія у вересні

Розмір оригіналу:   250x166
Тип: jpg   Дата:

Початок осені в Чехії дуже сприяє відвідуванню цієї країни. Погода, що встановлюється на усій території Чехії у вересні, розташовує до спокійного дослідження пам’ятників старовини, споглядання яскравих осінніх пейзажів, прогулянок по замках, парків і садиб. Також осінь в країні знаменується великою кількістю різноманітних фестивалів, які проходять не лише в столиці, Празі, але і у багатьох інших куточках Чехії.
Щоб дістатися до них туристам, що прибувають до країни, як правило, літаком в празький аеропорт, можна замовити трансфер з Праги.
Отже, осінь в Чехії – пора збору урожаю винограду, цій події присвячена ціла черга фестивалів в різних містах і селищах країни. Найвідомішими вважаються свята в Зноймо, Празі і Мельнику. Тут проходять дегустації burčá – молодого вина, супроводжувані народними гуляннями, костюмованими ходами і музичними концертами.
Фестиваль хмелю і пива в перших числах вересня проходить в “чеській столиці хмелю” – в місті Жатіц, в якому хміль вирощують вже упродовж більше 700 років. Цей захід є одним із старовинних в Чехії. Цвях програми фестивалю – дегустації більше ста сортів пива, створеного пивоварами з різних міст країни на основі хмелю з Жатіцу. Крім того, гостям свята пропонують стати учасниками концертів і конкурсів, пов’язаних з питвом пива, змагань по збору хмелю і т. д.
Справжній картопляний бенкет готують 19-20 вересня гостям і жителям в місті Бистржица-над-Пернштейном. Тут проходять семінари, кулінарні шоу, конкурси з приготування блюд і навіть напоїв з картоплі.

8 вересня 2015

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук