Найчастіше туристи, які вирішили провести свою відпустку в Фінляндії планують провести час з користю для здоров’я і підвищити свій емоційний заряд. Для цього в північній країні є безліч пропозицій, від простих прогулянок по просторах Скандинавського півострова до екстремальних спусків по річках на байдарках і каное.
екотуризм Фінляндії
екотуризм Фінляндії

Розмір оригіналу:   570x357
Тип: jpg   Дата:

Ви можете придбати тур по країні або поїхати в певне місце. Для відпочинку є завжди можливість влаштується в готелі, але я б порадив взяти в оренду котедж. Такі котеджі в Фінляндії розташовані в мальовничих місцях, на березі озер, і в них передбачені всі умови для проживання туристів. З одного боку, ви будете знаходитися в затишній домашній обстановці, а з іншого, як в лісовій казці.
екотуризм Фінляндії
екотуризм Фінляндії

Розмір оригіналу:   570x395
Тип: jpg   Дата:

Для відпочиваючих організовуються туристичні походи , очолювані спеціальними провідниками ; не виключена можливість збору грибів або ягід , риболовля. Тільки слід знати , що якщо ви захочете розвести багаття і влаштувати пікнік – на це необхідно дозвіл господаря ділянки . Для любителів екстриму надається можливість організувати тур по річках на різних пристосуваннях . Також видається спеціальне обмундирування . Однак , одному цього не варто робити , щоб уникнути травм і нещасних випадків . А якщо ви все-таки вирішили спробувати свої сили в цій справі , то краще всього вибрати для веселого проведення часу річки Вайккойокі і Руна , а також річки в районі Куусамо і в Муоніо на кордоні Фінляндії та Швеції.
екотуризм Фінляндії
екотуризм Фінляндії

Розмір оригіналу:   570x355
Тип: jpg   Дата:

Популярні і велопоходи , що дозволяють ретельно оглянути місцевість Фінляндії , насолодитися прекрасним ландшафтом , поспілкуватися з місцевим населенням. При бажанні можна влаштувати таку екскурсію на кілька днів , нічліг вам нададуть зустрічаються по дорозі туристичні бази, готелі або просто добродушні місцеві жителі. Існує ще один цікавий вид спорту в Фінляндії: сафарі на мотосанях . У повсякденному житті фіннів мотосані – це звичний засіб пересування , таке , як у нас автомобіль . Туристам мотосані видаються напрокат. За часом подорож може займати від декількох годин до декількох днів. Враження від таких поїздок незабутні .
екотуризм Фінляндії
екотуризм Фінляндії

Розмір оригіналу:   570x368
Тип: jpg   Дата:

Для сімей з маленькими дітьми придумано подорож в замок Снігової королеви в місті Кемі . Щоб пройти слідами Герди і подолати різні перешкоди , потрібно витратити дві з половиною години. В кінці шляху доведеться розгадати нескладні й цікаві ребуси , а після пройдених випробувань вас зустріне сама Снігова королева і напоїть чудових гарячим напоєм з лісових ягід. Втім , зараз вже стало популярним зустрічати новий рік у Фінляндії не тільки туристами з дітьми , а й дорослі не проти зануритися в зимову чарівну казку з дитинства і побувати на батьківщині Санти.
екотуризм Фінляндії
екотуризм Фінляндії

Розмір оригіналу:   569x444
Тип: jpg   Дата:

Ну і звичайно ж Фінляндія – це країна гірськолижних курортів. Правда , багато професіоналів з ​​деякою зневагою дивляться на спуск в цих місцях , оскільки висота гірських вершин всього лише близько 1300 метрів. Але для новачків і любителів цей варіант просто чудовий. Сніг у Фінляндії лежить довше трьох місяців , плюс до цього всі курорти оснащені сніговими гарматами на випадок відлиги .
Самий відоміший і популярніший гірськолижний курорт в країні – Вуокатті . Тут є траса для катання в теплу пору року. Вона хоч і коротка (всього 200 м) , але дозволяє влітку опинитися в зимовому царстві . Вуокатті представляє також деякі інші види розваг : гольф , бадмінтон , теніс , підлідна риболовля, катання під вітрилом на льодовому покритті і т. д.
Однак , спортивний відпочинок – це ще не все. Біля  Вуокатті знаходиться ферма з розведення лайок і оленярська ферма . А недалеко від курортного містечка знаходиться резиденція фінського Діда Мороза – Йолупуккі . Відвідавши Фінляндію , ви не станете шкодувати витраченого часу. Країна прекрасна , унікальна і залишить вам найкращі спогади про себе.
 
 

17 грудня 2013

Автор:

Фінляндія – для всіх хто любить екотуризм Оцінка: 5.00 з 5
Всього оцінок: 1
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук