Замок Фонтенбло розташований в 60 км від Парижу, в департаменті Сіна і Марна. У перекладі з французького Fontainebleau переводиться як “Прекрасне джерело” і свого часу тут проживали багато історичних осіб Франції.
Замок Фонтенбло, центральний фасад
Замок Фонтенбло, центральний фасад

Розмір оригіналу:   644x262
Тип: jpg   Дата:

Замок Фонтенбло опис палацу

Перлиною цього міста без сумніву є замок-палац, побудований в стилі Ренесансу.
Палац побудований так, що його можна порівняти з фужерами, які збудували в ряд, і які мають різні форми і різну висоту. Прибудови до замку нагадують пузатенькие келихи для віскі, флігелі – місткі винні фужери, а витіюваті вежі – фужери під благородне шампанське.

Раніше на місці палацу був старий будиночок для мисливців. За більш ніж 700-річне існування в палаці Фонтенбло проживали 34 правителі Франції : від Людовика 6 до Наполеона 3. Кожен з них вніс щось своє в облаштування палацу. У архітектурі замку можна знайти елементи класики, епохи Ренесансу і середніх віків. Тут переплетено мистецтво Італії і Франції.
Сам замок з усіх боків оточений чудовим парком. Парк був висаджений ще при Франциске Першому і носив ім’я його фаворитки Діани Пуатье. Впродовж часу він міняв свій зовнішній вигляд по примсі правлячого монарха.
Палац Фонтенбло вигляд зверху
Палац Фонтенбло вигляд зверху
Палац Фонтенбло вигляд зверху

Розмір оригіналу:   688x438
Тип: jpg   Дата:

Палац пережив періоди розквіту і занепаду. Він був блискучим палацом і звичайним замком, де зупинялися на нічліг, приїжджаючи на полювання. Своїм поверненням і блиском замок Фонтенбло зобов’язаний Наполеону Першому, який зробив його своєю резиденцією. Внутрішнє убрання було оновлене в модному тоді стилі “ампір” і вражало своєю розкішшю.
Внутрішнє убрання кімнат зачаровує. Перлинами при огляді внутрішніх залів і спокоїв палацу є зали в стилі Ренесансу 16-го століття, кімнати, де жила Марія Антуанета і родичі і соратники Наполеона. Ці кімнати заповнені розкішними гобеленами, картинами і іншими витворами мистецтва.
Окрім цього в замку можна відвідати чотири музеї: музей імператора Наполеона, Китайський музей, музей меблів і музей живопису. Хтось любить відвідувати Іспанію, хтось вибирає тури в Туреччину, інші віддають перевагу Єгипту, проте Франція, з її старовинними замками нікого не залишить байдужим. До того ж, французький замок Фонтенбло – це те місце, де дійсно варто побувати.
Приємних і корисних вам подорожей разом завдяки турам у Францію.

11 грудня 2013

Автор:

Франція замок Фонтенбло Оцінка: 4.67 з 5
Всього оцінок: 3
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук