Один з нових видів (тенденцій) туризму – гастрономічний, за досить короткий час отримав величезну популярність у багатьох туристів. Гастрономічний туризм – це вид туризму, основною метою якого є знайомство з кухнею тієї або іншої країни, тобто включаючий комплекс заходів по дегустації блюд, характерних для місцевої кухні.
Гастрономічний туризм
Гастрономічний туризм

Розмір оригіналу:   300x225
Тип: jpg   Дата:

Гастротури можна розділити на:
- сільські (“зелені”) – орієнтовані на екологічно чисту продукцію, які припускають, наприклад, збір дикорослих ягід в лісі, винограду на виноградниках, овочів і фруктів на фермах.
- міські – можуть включати відвідування фабрики або цеху, що виробляють продукти харчування, з дегустацією їх продукції.
Під час такого гатротуру Ви не лише дегустуєте блюда унікальної національної кухні, але і вчитеся готувати національні блюда. Для жінок-гурманів, що захоплюються світовою кулінарною культурою, така поїздка може стати справжньою пригодою, яка буде не лише захоплюючою і емоційною, але і пізнавальною.
До гастротурів відносяться французькі і болгарські винні тури, голландські, швейцарські і італійські сирні тури, німецькі, австрійські, чеські, бельгійські пивні тури. У цих країнах ви знайдете не лише багату кулінарну культуру, але і унікальні історичні пам’ятки.
Куди можна поїхати?
Італія. Про італійську кухню складають легенди. У цю категорію національної кулінарії входять не лише різні види пасти і піци, але і величезна кількість інших блюд, починаючи від відомих, закінчуючи рідкісними делікатесами. Кулінарними столицями Італії вважаються Тоскана і Болон’я. Саме у Болон’ї був винайдений знаменитий соус Болон’єзе. Відправившись в гастрономічний тур в Італію, ви зможете не лише навчитися робити справжній Болон’єзе по автентичному італійському рецепту, але і помилуватися майстровою роботою місцевих кухарів.
Таїланд. Прихильники екзотичної східної кухні не зможуть пройти повз тайські ресторани. Секрети традиційної тайської кухні з кожним роком притягають все більше гурманів. Тайська кухня багата спеціями і ароматами, вона незвичайна і неординарна, вона пропонує найнесподіваніші поєднання смаків і запахів. Якщо ви вирушаєте в кулінарну подорож в Таїланд, обов’язково навчиться готувати справжній суп Том Ям Кунг, а також фірмове тайське блюдо Ганг Кау Уаан (зелений каррі). Величезна кількість свіжої риби, фруктів і овочів ви знайдете на унікальних плавучих ринках, які самі по собі є знаменитою пам’яткою тайських міст.
Іспанія. Іспанська кухня незвичайна тим, що в ній гармонійно поєднуються традиції європейської і близькосхідної кулінарії. Близькосхідні тенденції в іспанській кухні стали результатом мавританських завоювань, тому спробувати подібні блюда ви можете в Андалузії. У Сан-Себаст’яні ви можете навчитися готувати найбільш автентичні блюда історичної Іспанії.
Франція. Окрім знаменитого кондитерського мистецтва, Франція славиться кухнею і винами Провансу. Прованс – столиця маслинових олій, сардин, морепродуктів і риби, а також фруктових вин і різних хлібобулочних виробів. Вирушаючи в Прованс, не забудьте спробувати місцеві устриці і придбати унікальні вина з місцевих виноробень.
Люксембург. Невеликий, але украй популярний серед туристів, ця держава славиться прекрасною середземноморською кухнею, в якій є присутнім вплив самих різних кулінарних традицій (італійської, португальської, французької, бельгійської, німецької). Поєднання різних традицій створює неповторні кулінарні традиції, які кардинально відрізняються від інших європейських кухонь.

4 лютого 2014

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук