Зимовий відпочинок в Карпатах асоціюється, передусім, з катанням на лижах. Гірськолижні курорти Карпат розташовані практично по усій території регіону. Катання на санчатах, лижах, сноубордах, ковзанах – це Карпати. Гірськолижний курорт Славське – один з найвідоміших в Карпатах.
гірськолижні курорти Карпат
гірськолижні курорти Карпат

Розмір оригіналу:   4896x3264
Тип: jpg   Дата:

Кожен, хто вирішив провести зимову відпустку в Славскому, від початківця до професіонала, знайде те, що чекає. До послуг відпочивальників траси самого різного рівня складності, зручні крісельні підйомники, прокат гірськолижної екіпіровки, маса пунктів харчування. І це лише малий перелік того, що може запропонувати Славське.
Знайти житло тут не проблема. Ви може оселитися в готелі, пансіонаті, приватному будинку або садибі. Умови проживання відрізняються комфортом і зручністю. Хазяї зустрінуть Вас теплом, привітністю і гостинністю.
Зимовий відпочинок в Карпатах – це святкування Нового Року і Різдва. Тисячі туристів приїжджають на гірськолижні курорти Карпат з усіх куточків України і з-за кордону, щоб провести тут новорічні свята. На свята тут панує особлива атмосфера. Навряд чи Вам доведеться нудьгувати. Місцеве населення в ці дні висипає на вулицю, де активно, пустотливо і весело зустрічає Новий Рік, а потім і Різдво.

18 березня 2015

Автор:

Гірськолижні курорти Карпат Оцінка: 4.00 з 5
Всього оцінок: 1
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук