гірськолижний туризм в Іспанії
гірськолижний туризм в Іспанії

Розмір оригіналу:   300x200
Тип: jpg   Дата:

Іспанія переживає бум гірськолижного туризму. Цього сезону в країні майже на 20% збільшився попит на такий вид відпочинку. Готелі переповнені, а на спусках цього року особливо багатолюдно.
Особливо популярним виявився відпочинок в горах на Різдво і Новий рік. У ці свята з усіх європейських спусків найбільш затребувані гірськолижні курорти Андорри, за якими йдуть Альпи і каталонські і арагонські Піренеї.
За результатами аналізу онлайн-бронювання турів середня тривалість відпочинку в Піренеях (як у Андоррі, так і в Іспанії), складає три ночі. У Алсмґьпах цей показник вище і дорівнює 7 дням, що пов’язано з орієнтованістю альпійських курортів на тижневе перебування. Для туристів тут розробляються спеціальні програми.
У Іспанії найбільш популярний на гірськолижних курортах відпочинок усією сім’єю. Багато сімейних пар під час шкільних канікул вважають за краще провести час з дітьми, поєднавши його з катанням на лижах. Спеціально для дітей на гірськолижних курортах Каталонії створені особливі умови, відкриті школи для навчання катанню маленьких дітей. Деякі станції організували безкоштовні уроки для шестирічок.
Ще одна хороша новина з Каталонії. Лижна станція Еспот стала першим гірськолижним курортом, що отримав сертифікат “Сімейного туризму”. Досі це підтвердження ідеальної організації дитячого відпочинку Каталонське туристичне агентство видавало тільки морським курортам.

10 січня 2015

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук