Туреччина щорічно притягає мільйони туристів зі всього світу, що абсолютно недивно – ця незвичайно красива країна з теплим кліматом і безліччю пам’яток має масу переваг, про які ми і розповімо в нашій сьогоднішній статті.
відпочинок в Туреччині
відпочинок в Туреччині

Розмір оригіналу:   670x407
Тип: jpg   Дата:

Економічність. Вартість відпочинку в Туреччині багато років залишається однією з найдоступніших для українських громадян. Навіть в розпал сезону будь-хто з бажаючих може придбати недорогі путівки, в які входить проживання в комфортабельних готелях з харчуванням, екскурсіями і розважальними програмами. Особливо пощастить тим, кому вдасться відправитися в тури, що горять.
Облаштовані і чисті пляжі. Морська вода у турецьких берегів відрізняється незвичайною чистотою, завдяки чому країна займає третє місце у світі по кількості “блакитних прапорів”. Таку нагороду мають понад сотні місцевих пляжів.
Великий вибір готелів. На території Туреччини налічується величезна кількість готелів різного рівня зоряності. Особливою популярністю користуються заклади з системою обслуговування “all inclusive”, в яких можна з головою поринути в пляжний відпочинок, абсолютно ні про що не думаючи і навіть не виходячи з території готелю. Втім, останнім часом все більше туристів віддає перевагу над пакетними турами самостійним подорожам по різних містах цієї країни, благо купівля авіаквитків і бронювання готелів в Туреччині через інтернет не представляє яких-небудь складнощів.
Маса розваг. Відпочивати в Туреччині можна наодинці, з коханою людиною, з батьками і дітьми – кожному знайдеться розвага і зайняття до душі. У цій країні вас чекають численні аквапарки і зоопарки, недорогі кафе і кінотеатри, шопінг і екскурсії, активний спорт, включаючи всілякі водні розваги і навіть гірськолижні траси.
Захоплюючі екскурсії. Будь-хто з бажаючих, може відправитися в Туреччині на екскурсії, які відкривають можливість відвідати численні пам’ятки цієї країни, включаючи Каппадокію, Памукале, прогулятися по прекрасному Стамбулу, а також побачити своїми очима руїни таких знаменитих старогрецьких міст, як Троя, Ефес, Аспендос та ін.
Практично відсутність мовного бар’єру. Не знаєте іноземних мов? У Туреччині це і не згодиться. Більшість місцевих жителів, зайнятих в туристичній галузі, цілком стерпно володіють російською та українською мовами, тому ви легко зможете порозумітися з персоналом в готелі, кафе, магазині, з продавцями на ринку або з екскурсоводами.
Шопінг. Для прихильників шопінгу в Туреччині є велика кількість ринків і магазинів, а також сувенірних крамниць, де можна придбати відмінний товар за розумними цінами. Передусім, зверніть увагу на шкіряні вироби і текстильну продукцію, східні спеції, а також ювелірні прикраси.
Рай для ласунів. Турецькі солодощі незвичайно смачні, та і кухня в цілому в цій країні цілком пристойна і, що важливо, різноманітна. Найпоширенішими ласощами є рахат-лукум і усі його різновиди, не менш смачна халва, яка буває арахісовою, тахіною і кунжутною, – і це лише частина солодощів, які не можна обійти стороною.

5 вересня 2015

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук