Хороший відпочинок
Хороший відпочинок

Розмір оригіналу:   300x200
Тип: jpg   Дата:

У продовж року ми плануємо, відкладуємо фінанси і з нетерпінням чекаємо відпустки. Люди, які упродовж двох, – трьох років, які не йдуть у відпустку – працюють гірше, частіше хворіють. Ці люди розссіяні, забудькуваті, легко втрачають контроль в складній ситуації, а пропустивши чарочку – іншу, стають майже некерованими, спостерігається повна дисгармонія психічного стану. У них виникає постійне почуття тривоги і внутрішньої напруги. Тому, відпочинок повноцінний потрібний кожному!
А скільки ж треба людині для повноцінного відпочинку?
Тут думки на це питання розходяться. Одні вважають, що краще коротка відпустка – тиждень, оскільки при довгій відпустці вже на сьомий день втрачається почуття радості і щастя. Найбільш яскравими і хвилюючими є перші дні відпочинку! Тому уся відпустка стоїть на три невеликих в течії року. При короткочасній відпустці важлива зміна обстановки – тобто поїздка в інше місто, нехай навіть на тиждень може виявитися набагато корисно за місяць, проведений в стінах будинку.
Деякі фахівці сходяться в тому, що час відпустки має бути – два тижні. У течії першого тижня – ви тільки проходите адаптацію до нічого не роботі, і поступово “входите” у відпочинок, а в течії другого тижня – відпочиваєте на повну і готуєтеся. до виходу на роботу.
Напевно, вірною виявиться думка фахівців, трактуючою те, що усе залежить від людини і чим він буде зайнятий. При цьому, не можна поєднувати роботу і відпочинок, не можна
вирішувати в цей період свої проблеми – для цього є цілий рік (умійте правильно планувати свій час!). Головне – забудьте про роботу, не здзвонюйтеся з товаришами по службі і не згадуйте про роботу – не крадете у себе дорогоцінний годинник неробства!

5 лютого 2014

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук