Пляжі блакитного прапору
Пляжі блакитного прапору

Розмір оригіналу:   309x213
Тип: jpg   Дата:

2-е місце у світі по чистоті і якості пляжів зайняла, як і минулого року, Греція. Цього року 408 грецьких пляжів і 10 марин було відмічено Блакитним прапором – на 16 більше, ніж в 2013 році.
У 2014 році в програмі Блакитний прапор прийняли участь 51 країна. Першою по кількості Блакитних прапорів стала, як і минулого року, Іспанія (571 пляж). Друга – Греція (418 пляжів). Третє місце дісталося Туреччині (387 пляжів), четверте – Франції (379 пляжів) і п’яте – Португалії (298 нагороджених пляжів і марин). Закривають першу десятку – Італія, Данія, Хорватія, Ірландія і Нідерланди. Всього цього року Блакитного прапора удостоєні 3372 пляжі і 650 марин в 51 країні.
“Блакитний прапор” є міжнародним символом якості і вважається найвідомішим екологічним символом у світі. Нагорода була заснована в 1987 році для пляжів і причалів, які відповідають високим стандартам якості. Для того, щоб отримати Блакитний прапор, окрім відмінної якості води для купання, мають бути виконаний ще 32 ​​критерії, що стосуються чистоти, організації, безпеки, захисту природних багатств узбережжя і прибережної зони, екологічності та ін.
Слід зазначити, що в Греції є багато інших пляжів, які підпадають під критерії цієї міжнародної нагороди. Грецьке суспільство захисту природи, яке є національним оператором цієї міжнародної нагороди, проводить інспекції тільки на тих на грецьких пляжах і причалах, які подали відповідні заявки на отримання Блакитного прапора.

15 травня 2014

Автор:

Греція – друга у світі по числу Блакитних прапорів Оцінка: 3.00 з 5
Всього оцінок: 1
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук