У Індії ми відпочивали всього два тижні, але встигли побувати в Гоа, Кералі, Майсурі і Мумбаі. Першим місцем був звичайно ж штат Гоа. Ми побували в північній і південній частині Гоа. На півночі відпочиває багато молоді, тут улюблене місце хіппі. Пляжі Вагатор, Чапора славляться своїми транс-паті. Ми жили на Вагаторі в гестхаусі Зеон, знаходиться він на першій лінії. Номер в добу коштував 600 рупій. Тут була безліч різних недорогих ресторанчиків. Поїсти коштувало близько 100-150 рупій.
Гоа
Гоа

Розмір оригіналу:   600x815
Тип: jpg   Дата:

закат на Індійському океані
закат на Індійському океані

Розмір оригіналу:   1152x868
Тип: jpg   Дата:

На півдні Гоа респектабельніші курорти, там багато дорогих готелів. В основному відпочивають туристи по туристичних путівках.
Пробувши в Гоа близько тижня, ми відправилися подорожувати по Індії. Спочатку нас занесло в місто Майсур. Поїхали ми туди на автобусі сліпері, в якому є спальні місця. Місто абсолютно не туристичне. З пам’яток сподобався палац Махараджи. Ще ми відвідали індуїстський храм, де нас чимось помазали і поставили точку на лобі. У Майсурі ми пробули добу. Після чого відправилися в штат Керала. Знаходиться він на найпівденнішій точці Індії. Зупинилися ми в курорті поряд з містом Трівандрам. Тут ми нікуди не їздили, тільки цілий день валялися на пляжі. Пляжі тут широкі з білим пісочком, тільки дуже великі хвилі, навіть не завжди дозволяли купатися.

палац Махараджи в Індії
палац Махараджи в Індії

Розмір оригіналу:   1152x868
Тип: jpg   Дата:

Останньою точкою нашої подорожі був знаменитий Мумбаі. Туди ми полетіли на літаку якоїсь місцевої авіалінії, квиток коштував не дорого, 1500 рупій. Ми жили в центрі Мумбаі, ціни на гестхауси від 500 до 1500 рупій, але про чистоту можна тільки мріяти. У місті дуже багато красивих будівель в колоніальному стилі. До знаменитих Воріт Індії можна було дійти пішки. Тут же з набережної вирушають пороми на острів Елефанта. На цьому острові розташований старовинний печерний храм, який вирубаний в скелі.
Від поїздки в Індію у мене залишилося двояке  враження. З одного боку відштовхує бруд і антисанітарія, але з іншою притягає незвичність і колоритність цієї країни.
колорит Індії
колорит Індії

Розмір оригіналу:   1152x868
Тип: jpg   Дата:

Про цю подорож розповів мені мій друг Gmasha, який нещодавно приїхав з Індії, відповідно усі враження та фото – це його особисті думки та матеріали.

21 лютого 2014

Автор:

Індія – колоритна країна Оцінка: 4.50 з 5
Всього оцінок: 2
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук