Google та грецький туризм
Google та грецький туризм

Розмір оригіналу:   330x220
Тип: jpg   Дата:

Google оголосив про важливу ініціативу по зміцненню грецького туризму через інтернет.
Нова кампанія Google в співпраці з міністерством туризму Греції, Національною Туристичною Організацією і Асоціацією грецьких туристичних підприємств (СЕТІ) під назвою “Grow Greek Tourism Online” буде спрямована ​​на надання туристичній індустрії країни необхідних цифрових навичок і онлайн-інструментів, які підвищать її розвиток у час літнього сезону та після його закінчення.
Не дивлячись на те, що онлайн-запити на відпочинок в Греції залишаються високими впродовж більшої частини року, 70% прибуттів туристів доводяться на літні місяці, в основному в період з червня по вересень. Можливість для росту існує, оскільки, згідно з недавнім дослідженням Oxford Economics, онлайн – активність туристичної індустрії Греції може збільшити ВВП країни на 3%, створюючи до 100 000 нових робочих місць.
У рамках цієї ініціативи туристичні компанії отримають підтримку від Google, використовуючи основні інструменти, такі як Google My Business і Google AdWords, щоб поліпшити свою присутність в результатах пошуку і картах Google, а також для рекламного просування в періоди поза туристичним сезоном.
Паралельно, ЕОТ і СЕТІ сфокусуються на розширенні туристичного попиту на Грецію в час і поза основним туристичним сезоном. Крім того, такі продукти Google, як Street View, допоможуть продемонструвати красу Греції всьому світу.
Реалізація цієї ініціативи буде розпочата на острові Кріт у вересні, з перспективою поширення на інші туристичні напрями в 2015 році. Google організовує заходи в Іракліон і Ханье 2 і 3 вересня 2014 р. з тим, щоб допомогти компаніям просунути свої осінні пропозиції. Усі місцеві підприємства, прямо або побічно пов’язані з туризмом, можуть взяти участь в цих заходах, подавши заявку для участі (безкоштовно) на сайт GrowGreekTourism.
Коментуючи ініціативу Google, міністр туризму Греції Ольга Кефалоянні заявила: “Стратегічною метою Міністерства туризму є якісний розвиток національного туристичного продукту. Оцінюючи ситуацію на міжнародному ринку туризму і його потреби, ми вважаємо, що зараз, як ніколи, можна поступово розширити туристичний сезон. Завдяки використанню Інтернет простору і інноваційних інструментів, ми робимо ще один крок в цьому напрямі. Наша мета – продемонструвати переваги нашої країни, щоб продовжити туристичний сезон”.

22 серпня 2014

Автор:

Оцінити публікацію
Поділитися з друзями в соціальних мережах:
Viber


Залишити коментар або відгук